Helal Facebook Nedir Salamworld hakkında bilgiler

M

Misafir

Forum Okuru
Helal Facebook Nedir Salamworld hakkında bilgiler
Salamworld Ne Zaman Yayına Başlayacak?

Salamworld Nedir

Hiç duydunuz mu bilmiyorum, ben de az önce öğrendim Helal Facebook uygulamasını:) Pek yakında İslam alemine hitap edecek olan Salamworld hakkında sizlere bilgiler sunuyor ve tüm Facebook sosyal paylaşım kullanıcılarının bu konuda ki görüş ve yorumlarını da bekliyorum:)

Salamworld_sitesi-18.png

İslam dünyasına hitap edecek "Selamworld" sosyal ağının kurucusu Abdulvahid Niyazov, Müslümanların çoğunun mevcut sosyal paylaşım sitelerini uygun olmayan içerikler nedeniyle kullanamadığını ve çocuklarına da yasakladığını belirterek, "Müslümanlara, kendilerini rahatsız hissetmeyecekleri, çocuklarının 'acaba uygun olmayan içeriklerle karşılaşırlar mı?' diye endişelenmeyecekleri ve dünya üzerindeki diğer dindaşları ile iletişim kurabilecekleri bir sosyal ağ hizmeti vereceğiz" şeklinde konuştu.

"Dünyada İslam kültür ve mirasını tanıtmak, Müslümanlar arasındaki dil, coğrafi ve ideolojik engelleri kaldırarak ortak bir iletişim platformu oluşturmak" amacıyla "helal içerikli sosyal iletişim platformu" adı altında hazırlanan Salamworld, Kurban Bayramı itibarıyla yayına başlayacak.

Geri