Etiketler:
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Hello Kitty genç kız nevresimleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Hello kitty nevresimler Genç kız nevresimleri

Genç kızınız için nevresim takımı modelleri arıyorsanız genç kızları sevdiği kahraman olan hello kitty desenli nevresim takımı iyi bir seçim olabilir. Hello kitty çocuk bornozları ile de takım ypabilirsiniz.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113
    ayy bunları benim kızz görmesinnn :D:D baylırr beni yerr bitirirr heraldee kolayda bulunmuyo benim olduğum yerdee ay yok görmesin :D:D ama çok şirinler gerçektenn paylaşım için sağol cnaımm

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0
    senin netten alışveriş işini kapman lazım cemoşum olmuyor böyle:)

Hello Kitty genç kız nevresimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hello Kitty Egzoz borusu

Hello Kitty Egzoz borusu

İlginç bir fikir olmuş Hello Kitty i burada da göreceğim aklıma gelmezdi.:D
  2. Tiffany Hello Kitty Koleksiyonu

Tiffany Hello Kitty Koleksiyonu

Hello Kitty çılgınlığı genç yaşlı demeden herkesi sarmış durumda...7'den 70'e herkesin üzerinde Hello Kity resmi olan bir kıyafet görmemiz mümkün...Bunun bilincinde olan markalarda Hello Kittyli ürünlere koleksiyonlarında fazlaya yer veriyor...Bu markalardan biride Tiffany...Tiffany'nin Hello Kitty'li ürünlerine bayılacaksınız kızlar :tik:
  3. Hello Kitty Çılgınlığı

Hello Kitty Çılgınlığı

hello kitty hello kitty ev dekarasyonu bir hello kityy çılgınlı var tüm kızlarda tabi benim kızımda da :D:D nasıl bir akımsa artık çılgınlık derecesine ulaşmış şekilde hello kitty ile alakalı herşeyi bulabilirsiniz şimdi size öyle bir ev göstericemki yok artık diyeceksiniz ve kızı olan melekler kızlarınız bu eve bayılacakkkk çünkü bu evin her tarafı hello kitty :D:D işte o ev Şanghay da...
  4. Hello Kitty kız çocuk odası dekorasyonu

Hello Kitty kız çocuk odası dekorasyonu

çocuk odası dekorasyonu, hello kitty çocuk odası, çocuk odası modelleri, kız çocuk odası takımları ile sizlerleyiz. Çocuklar büyüdükçe onların ihtiyaçları da birlikte büyür. Artık oyun ve okul çağına gelen çocuğunuz için bebek odası takımından çıkarak daha modern bir çocuk odası takımı almanızın zamanı gelmiştir. Kız çocuklarının tutkunu olduğu bazı masal ve çizgi film karakterleri vardır....

Sayfayı Paylaş