helppp

usnac

Yeni Üye
Üye
helppp
sözlüm askerde şuan ve çok kötü tartıştık ona innamadığımı söledim ve telefonu yüzüne kapadım:((o da bugün bni aramadı.haksız oldğumuda düşünümorum napcam ben çok ta özledim onu offf:((:)hasta:

aaaaaa olmas ama.bence sen hemen ara konuyu uzun uzun konuşun.yani emin değilsin.önce neden inanmadığını anlat sonada haksızmısın değilmisin ona karar ver.ama sus pus onun aramasını bekleme bence.

canım ara bence bi de askerdeymiş çocuk, neden böyle davrandın ki, bence askerde olmasından dolayı bi kere ona karşı daha ılımlı olmalısın sorunlar varsa da bekle geldiğinde çok zamanınız olur nasıl olsa

yanlış yapmışsın bence tatlım...
öyle telefon filan kapatmak ne demek sen sabırlı olucaksın herşeyde alttan alıcaksın orda ne şartlar altında heberin bile yok canım oda haksız olmadıdığını düşünüyodur emin ol sen aramalısın psikolojisini kendinle kıyaslama tamam bekleyenede zor ama gidene daha zor....

bence ara özür dile ne olursa olsun o şuan emir altında moral vereceğine yüzüne kapatıp moralini bozmuşsun bir sorun varsa konuşarak çözebilirsiniz onu askere bunaltma kendini onun yerine koy düşün bak bence yanlış bir davranış sergilemişsin

Geri