1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

hem derdimsin hem dermanım!!!!

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

tu hem derdi hem dermani sen benim canyoldaşımsın nefesim hayatımın anlamısın...
    sen hem derdim hem dermanımsın...

üzersin...
    ama olmasan eğer dünyamda ben hayata küserim....

melekler var mı aramızda eşine sevgilisine hem derdimsin hem dermanım diyen?????

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    63
    :f040::f040::f040: ben derim eşim olmasa naparım benn..Rabbim ayırmasın..aminnnnnn

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    ben diyorum evet evet :D hem mutluluk hemde mutsuzluk :)

4. cücük

cücük Forum Okuru

Benim esimde hem derdim hem dermanimdir.... beni bilen derdimi bilir... dermanimda onda.....
    Bitanem... hem derdimsin hemde dermanim

hem derdimsin hem dermanım!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hem öğretiyor, hem pişiriyor...

Hem öğretiyor, hem pişiriyor...

Hem öğretiyor, hem pişiriyor... Electrolux EOB 6696 X’in hafızasında yemek tarifleri de bulunuyor. Akıllı ürünleri ile güncel yaşamı daha kolay, emniyetli ve keyifli hale getiren Electrolux, fırın teknolojisini bir adım daha ileriye taşıdı. Electrolux’ün ankastre ürün gamının üyesi EOB 6696 X multifonksiyon paslanmaz çelik fırın, hem yemek pişirmeyi öğretiyor, hem de yemeğin merkez ısısını...
  2. hem evlat hem anne

hem evlat hem anne

Tüketim toplumu olduk.. bu özel günler de sırf alışveriş çılgınlığını körüklemek için bahane uydurmaktan başka işe yaramaz.. gavur adetidir bunlar, boşverin.. demeyin ne olur.. Değmez mi? Annelerimizin gözlerindeki ışıltıya.. dudaklarındaki gülümsemeye.. iki damla sevinç gözyaşına.. değmez mi? Zaten neleri tüketip bitirmişiz.. senede bir güncük te annemiz için küçük bir hediye almışız...
  3. derman aradım derdime ilahisi

derman aradım derdime ilahisi

derman aradım derdime ilahisi derman arardım derdime nota ilahisi aradım ilahi sözleri notalı ilahiler Hakkın Habibinin sevgili dostu Yemen illerinde Veysel Karani Söylemez yalanıyemez haramı Yemen ilerinde Veysel Karani Seherde kalkuben yola giderdi Hakkın binbir ismin zikir ederdi Allah Allah deyu deve güderdi Yemen ilerinde Veysel Karani Elinde asası hurma dalından Eğninde hırkası deve...
  4. Hem Git...Hem Gitme:(

Hem Git...Hem Gitme:(

Git. Yüzüme öyle bakma git. Hiç durma, bir gidenin bir daha asla giremeyeceği kapı orada, git. Hiçbir şey açıklamak zorunda değilsin. Giderken söyleyecek şey bulamaz insanlar. Sen bahanelerin arkasına sığınanlardan olma, git. (Oysa daha doyamadım sana... Kokunu yeterince çekemedim içime... Yapacağımız ne çok şey vardı... Neler planlamıştık... Şimdi ne yapacağım ben? Nasıl duracağım ayakta?...
  5. derdime derman olur musunuz :(

derdime derman olur musunuz :(

merhaba melekler,yardımınıza ihtiyacım var.sürekli boğaz kuruluğundan iltihabından şikayetçiyim.doktora gittim kbb ye olsun sağlık ocağına olsun.antibiyotik kullandım hep, boğaz ilaçları ağrı kesiciler.faydası oluyor ama geçici.sonra tekrar nüksediyor.geçen sene kbb ye gittiğimde yemek boruma doğru ciddi olmayan bi yara varmış onun içinde vitamin hapı vermişti ama ben ömrüm boyunca vitamin...

Sayfayı Paylaş