Hem İlginç Hem Garip Ama Burası Türkiye

Mavi_Melek

Mavi_Melek

Yeni Üye
Üye
Hem İlginç Hem Garip Ama Burası Türkiye
*Yeryüzünde insanlar ya sigara içerler ya da içmezler. Içenler,sigaralarını çakmak ya da kibritle yakarlar. Ve bunların bir kısmı da kanserden ölür. Ama, dünyada demir çelik fabrikasında çalışan hiçbir isçinin, sigarasını yakmak amacıyla 600 tonluk pres makinesinin
arasından emekleyerek geçip 2450 santigrat sıcaklıığndaki fırına ulaşmaya çalışırken can verdigi görülmemiştir.Türkiye'de görülmüştür. Karabük'te.

* Bütün dünyada haşarat, özellikle sivrisinek vardır, buralarda da sinek ilacıi kullanilir. Ama, sivrisinek yutup da midesine kaçan sineği öldürmek üzere agzına Shelltox sıkmak suretiyle zehirlenip ölen, Türkiye'dedir. İstanbul, Sultanbeyli.

* Dünyanın her yerinde insanlar berbere gidip tııraş olurlar ama, hiçbir berber, rahatlatmak amacıyla müşterinin kafasını sağa sola kanırtırken adamın boynunu kırıp onu öldürmemiştir.
Türkiye'de öldürmüştür. Erzurum'da.

* Örneğin, bir bankamatikten para çekmek için düğmeye bastığınızda elektrik çarpmaz ve ölmezsiniz ... Türkiye'de ölürsünüz. Bozcaada

* Örnegin, hiçbir yerde, otoyolda giderken radyoda duydugu göbek havası esliginde göbek atmak için arabayı'sağ şeride çeken' ve az sonra da arkadan gelen arabanın çarpmasi sonucu ölen bilinmez. Türkiye'de bilinir. Adapazarı.

* Nüfus sayım günü sokağa çıkma yasağı nedeniyle bomboş otoyolda (Dünyanin hiçbir yerinde böyle bir şey yoktur ve olamaz) sayım görevlisi 'bariyerlere' çarpıp ölmez. Türkiye 'de ölür. Gebze.

* Aynı işyerinde biri gece, biri de gündüz vardiyasinda çalışmakta olan ve her ikisi de 'mobilet' kullanan bir baba-oğul, birisi isten çıkıp eve gider, öteki evden işe gelirken bir kavşakta
karşılaşmazlar ve birbirlerine selam vermek için ellerini kaldirinca çarpışıp her ikisi de ölmezler. Türkiye 'de ölür. Konya.

* Marangoz atölyesinde çalisan işçiler paydosta üzerlerindeki talasları temizlemek için birbirlerine 'kompresör' tutarlarken, biri ötekine şaka yapmak için kompresörü onun arkasına yöneltmez, öteki de 'şaka öyle olmaz böyle olur' diye aynı kompresörü alıp berikinin
makadına sokmaz ve adam bağırsakları patlayarak ölmez. Türkiye 'de ölür. İstanbul, Ayazağa.

* Gemi mühendisi kazanı kontrol etmek için kazana girdiğinde biri gelip kazanın kapağını kapatmaz ve sonra da gemi yola çıkmaz. Türkiye 'de çıkar. Kocaeli, Dilovasi.

* Bir adam ayakkabisinin içine kaçan tastan kurtulmak için elektrik direğine yaslanıp ayakkabısını çıkarıp silkelediğinde, yoldan geçen bir başkası onu elektrik çarptığını sanmaz ve elektrikle baglantısını kesmek amacıyla kafasına kürekle vurarak onu öldürmez.
Türkiye 'de ölür. Rize.............
 
MEÇHUL

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Cevap: Hem İlginç Hem Garip Ama Burası Türkiye

* Bütün dünyada haşarat, özellikle sivrisinek vardır, buralarda da sinek ilacıi kullanilir. Ama, sivrisinek yutup da midesine kaçan sineği öldürmek üzere agzına Shelltox sıkmak suretiyle zehirlenip ölen, Türkiye'dedir. İstanbul, Sultanbeyli.evet canımm katılıyorumm burasıııı TÜRKİYEE burda herşeyy mümkünnn:):):):)
 

Benzer İçerikler

Ariza
Cevaplar
2
Görüntüleme
638
hüzün meleği 26
hüzün meleği 26
kar_tanesi
Cevaplar
4
Görüntüleme
534
AuSSie-AnGeL
AuSSie-AnGeL
Üst