1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.944
    Ödül Puanları:
    0

Hem sandalye hem kale

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

İlginç sandalye tasarımı Kale sandalye modeli

Bu kale sandalye modeli ile canınız sıkılmayacak. Arkadaşınız ile hem oturup hem de kaleye şut atma denemeleri yapabilirsiniz. Tasarım sandalye modelleri arasında en eğlenceli olan tasarım bu sanırım.

2. fatma.25

fatma.25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Hem sandalye hem kale konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hem öğretiyor, hem pişiriyor...

Hem öğretiyor, hem pişiriyor...

Hem öğretiyor, hem pişiriyor... Electrolux EOB 6696 X’in hafızasında yemek tarifleri de bulunuyor. Akıllı ürünleri ile güncel yaşamı daha kolay, emniyetli ve keyifli hale getiren Electrolux, fırın teknolojisini bir adım daha ileriye taşıdı. Electrolux’ün ankastre ürün gamının üyesi EOB 6696 X multifonksiyon paslanmaz çelik fırın, hem yemek pişirmeyi öğretiyor, hem de yemeğin merkez ısısını...
  2. Hem eğlenin, hem döşeyin!

Hem eğlenin, hem döşeyin!

Birbirinden güzel ponponlar yaparak aynı zamanda hem eğlenip, hem de neşeli aksesuarlar yapabilirsiniz. Çocuğunuzun odası için Eski kiliminizi ponponlar ve boncuklarla dekore edin. Kilim üzerine ponponları ve boncukları düzgün yerleştirebilmek için, önceden işaretleme yapmayı unutmayın. Şemsiyelik Eski bir boruyu akrilik boyalarla renklendirin, sprey vernikle sabitleme işlemini yapın...
  3. hem evlat hem anne

hem evlat hem anne

Tüketim toplumu olduk.. bu özel günler de sırf alışveriş çılgınlığını körüklemek için bahane uydurmaktan başka işe yaramaz.. gavur adetidir bunlar, boşverin.. demeyin ne olur.. Değmez mi? Annelerimizin gözlerindeki ışıltıya.. dudaklarındaki gülümsemeye.. iki damla sevinç gözyaşına.. değmez mi? Zaten neleri tüketip bitirmişiz.. senede bir güncük te annemiz için küçük bir hediye almışız...
  4. Hem Git...Hem Gitme:(

Hem Git...Hem Gitme:(

Git. Yüzüme öyle bakma git. Hiç durma, bir gidenin bir daha asla giremeyeceği kapı orada, git. Hiçbir şey açıklamak zorunda değilsin. Giderken söyleyecek şey bulamaz insanlar. Sen bahanelerin arkasına sığınanlardan olma, git. (Oysa daha doyamadım sana... Kokunu yeterince çekemedim içime... Yapacağımız ne çok şey vardı... Neler planlamıştık... Şimdi ne yapacağım ben? Nasıl duracağım ayakta?...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş