Henüz adet olmadım hamile olabilirmiyim

hamile miyim

• hayır

Kullanılan: 0 0,0%
  • evet

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    1

kbrşahin

Yeni Üye
Üye
Henüz adet olmadım hamile olabilirmiyim
dün geceden beri sol kasığıma kramplı ağrılar giriyor baş ağrısı ve mide bulantısı buna eşlik ediyor gecen ayın 23 de adet gördüm test yapsam mı gebe miyim acaba biri yardımcı olabilir mi

dün geceden beri sol kasığıma kramplı ağrılar giriyor baş ağrısı ve mide bulantısı buna eşlik ediyor gecen ayın 23 de adet gördüm test yapsam mı gebe miyim acaba biri yardımcı olabilir mi

Septomlarınız gebelik belirtisi olduğu gibi adet öncesi belirtilerde olabiliyor. Adet döneminizde gecikme yaşarsanız test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

daha öncesinde adetimden 1 hafta önceden hiç bu şikayetleri yaşamamıştım
Enteresan adet dönemine girince hiç belirti yaşamıyor musunuz ? Ben endometriozis hastasıyım adet dönemine bir iki gün kala sizin yazdığınız belirtileri yaşıyorum o zamanda adet olacağımı anlıyorum . Gerçi admininde dediği gibi gebelik belirtiside olabiliyor . Gebelik testi yaptınız mı ?

Enteresan adet dönemine girince hiç belirti yaşamıyor musunuz ? Ben endometriozis hastasıyım adet dönemine bir iki gün kala sizin yazdığınız belirtileri yaşıyorum o zamanda adet olacağımı anlıyorum . Gerçi admininde dediği gibi gebelik belirtiside olabiliyor . Gebelik testi yaptınız mı ?
yaşıyorum da 1 hafta önceden değil bi 2 gün önceden yaşıyorum

adet günümün gecmesini beklicem 2 günüm var şuan hayırlısı dediğim gibi bende yaşıyorum belırtı ama adetime 2-3 gün kala 1 hafta önceden hiç yaşamamıştım neyse bakalım artık

Geri