henüz çok erken babacım

Ce: henüz çok erken babacım

geçmiş olsun canım rabbim şifasını verir inşallah

Canım çok geçmiş olsun.
Allah acil şifalar versin inşallah.
Hastane koridorlarında bir ümitle beklemeyi çok iyi biliyorum.
Doktorlar gerekeni yapıyordur sende dualarını hiç eksik etme.
Dilerim babacığın biran önce sağlığına kavuşur...

acil sifalar dilerim allahtan..........

Babanıza acil şifalar diliyorum..Ne olur yaşarken kıymetini bilelim sevdiklerimizin..Yeri doldurulmuyor kaybettiklerimizin.Sağlam ve ayakta olmalısınız,babanız ve tüm sevdiklerinizin yanında..Acılar ne kadar büyük olsada Allah sabrını veriyor..Rabbim çaresizlikten korusun hepimizi..

Rabbimden acil şifalar diliyorum. Allah babanızı size ve sevdiklerine bağışlasın. Baba yeri doldurulmuyor. Ben kaybedeli 10 yıl oldu. Rabbim kimseyi baba yoksunu etmesin. Dualarımız sizinle...

canım çok geçmiş olsun allah tez zamanda acil şifasını versin:(çok üzüldüm:(

Allah acil şifalar verir inş..
baban için dua edicem ben...
baba bizim için çok önemlidir.biz dedğim kız çocukları için..ve de Türkl insanı için. baba bizim için güçtür.hiç yıkılamaz dır o..asla yenilmez..kahramandır..ben de babam için bunları düşünüyorum ve eminim herkes için böyledir..üzülme..uzaktan üzülme demek kolaydır ama sabert..herşey biz insanlar için..bizim Allah'tan elen sabretmemiz gerekiyor...bu yüzden inş sabretme gücü veriri Allahım sana...
inş baban iyileşir..
her ölüm erkendir çünkü..

Canım geçmiş olsun inşallah iyileşmiştir baban,yazın beni çok duygulandırdı okurken ağladım bazen benimde aklıma gelir Allah korusun anneme,babama birşey olursa ben ne yaparım dayanamam.Allah herkesin annesine,babasına,sevdiklerine sağlıklı sıhhatli uzun ömür versin...

geçmişler olsun allah kimseyi (dost düşman farketmez) ailesinden birisinin acısıyla denemesin acil şifalar dilerim...

allah acil şifalar ve sağlıklı uzun bir ömür versin.insanı en çok korkutan ve yıkan bir durum bu.ama güçlü olmak zorundayız her zaman.

Geri