Hep bir anlık heves oldu işte

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Hep bir anlık heves oldu işte
bir anlık heves için hevesle ilgili sözler heves ile ilgili sözler
Ne olur dinle beni biraz…

Dön demeye ne gücüm var nede takatim. Hiçbir şekilde dön diyemem sana ama yinede dinle beni biraz… Bunlar son sözlerim sana emin ol…

Her şey çok güzel gidiyordu ta ki senin gidişinle yıkıma uğrayana kadar. Sana her şeyimle bağlanmışken sen beni terk ettin. Yalnızlığımla avundum geceler bana dost oldu dinledi beni. Seni ne kadar çok sevdiğimi sana hala âşık olduğumu gecelere söyledim. Ne kadar zor olsa da anlattım ona ama her anlatışımda gözlerim hiç kuru kalmadı. Şimşek çakar gibi aktı usul usul. Durduramadım o gözyaşlarımı ne kadar çok akma dedim ona ağlama gözlerim diye haykırdım dinlemedi beni aktı sürekli… Hep düşündüm çare aradım dönmen için ne gerekli diye. Ne sonucu bulabildim nede sana tekrardan kavuşabildim. Hatırlar mısın sevdiğim seninle ayrılıklarımız bir günü geçmezdi ama şimdi aylar oldu. Neydi ki bizi bu hale getiren? Hep bir anlık heves oldu işte. Senin bir anlık hevesinle böyle büyük bir aşkı yıktık. Bak yine de her şeye rağmen dön diyorum sana. Ne kadar aldatmış olsan da beni ne kadar sevmemiş olsan da dön diyorum işte duy duy!

Bunlar son sözlerim olsa da kalbimin olmayacak dudaklarmın son sözleri olacak yinede her şeye rağmen kalbim Seni Seviyorum diyecek…

Seni seviyorum sevdiğim…

alinti

Geri