Hep birlikte zayıflıyoruzzz

ya sölemem kızarsın banaaaaa söz bidaha yapmam taammııı :yyy::yyy::yyy:

ne yaptın semuj cabuk sole yoksa bol cıkolatalı pastamı yedın semuj zayıfla semuj tıg gıbı olucaktık hanı nıye nıye bana bunu yaptııııııııııın :D:D neyse bı kereden bısey olmaz hadı devamı olmasın :D:D

mavimmmmmmmmmm sana söz veriyorum pazartesi günü çok sıkı bir diyete giriyorummm busefer haftaarasından başladığımız için pek sallamadım ama sözzz pazartesiiii kesin başlıyoruzzzzzzzzz:yakala::yakala::yakala:

mavimmmmmmmmmm sana söz veriyorum pazartesi günü çok sıkı bir diyete giriyorummm busefer haftaarasından başladığımız için pek sallamadım ama sözzz pazartesiiii kesin başlıyoruzzzzzzzzz:yakala::yakala::yakala:

of semuj ya bende bırakıyorum zaten adam gıbı dıyet yapamadım ya ne olucak benım halım masallah verdıgım kıloları gerı aldım en ıyııs pazartesı baslayalım ama bu sefer kesın baslıycaz tammı yoksa bu bole gıtmez ben gıt gıde genıslıyorum :(

aynen mavim pazartesi kesin başlıyoruz hatta ogün ne yediklerimizi yazcaz buraya kalori falanda hesaplarız hem ben geçmişte verdim bu kiloları yive vericezz buna inanıyorumm istemek başarmanın yarısıdırrr:haydi:

Geri