Hepinizi yakmak lazım

Cevap: Hepinizi yakmak lazım

arkadaslar boyle kadinlar oldugu surece boyle erkekleri daha coookkk goruruz.bayanlar ezdirmeyin artik kendinizi yeter

Kazan nerde:puha:
Yok tabi genellestirmemek lazim, iste arada ciiyor böyle cahil kendini bilmez erkekler, yazik kadina alla alla

Ay üzüldüm kadıncağıza yazık yaaa birde kocası olucak ortalıkda erkek ve adam sıfatlarıyla dolaşmazmı Allah islah etsinn ama kızlar unutmayalım ki adam kendine birini bulmuş yani aciz biri daha var ortada ve o bir kadın hadi adamı yaktık sonradan türeyen bu kadını napalım?

:sinir: suc hep kadında olur zaten ahhhh kafamız ahhhhhh,,,erkegin en iyisi kırmızı oturakta can versiiiiiiiin... :d050:

anamm bacılar yakmışınız erkekleri:haha:şaka bir yana üzüldüm,hanım için kocasnı seviyor demek ki.böyleleri için hiç bişi yapmaya bile değmez bırakın kendi değeri ile kasın.benim sölediğim tek bi şey vardır eşime öle bşi yaptığın zaman bana gerek bırakmadan olduğun yeri eşele içine gir:haha:.bide ben senin için günaha girmim derim.ALLAH YARDIMCISI OLSUN ÇOK zor ...

bizim kadın gitmiş tekrar eşiyle konuşmaya. yok kesin bu kadın normal değil. adamda anasının yanında iyice havalara girmiş..
Allahım yardım böyle çaresizlere..

Geri