1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hepsi Harika Süslü Sözler ve Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Süslü Sözler Şekilli Mesajlar

Sevgili melekler, sevdiklerinize gönderebileceğiniz, msn, face ya da twitterda kullanabileceğiniz birbirinde güzel şekilli mesajlar, süslü sözler ile karşınızdayız. Bu sözlerle sevginizi, öfkenizi ya da siteminizi kolayca anlatabilirsiniz. :)

(¯`’•.¸ ¸.•’´Ayrılıkları Değil Seninle Mutlulukları Seçtim Seni öyLe Sevdim.•´¯`•.¸¸.•´¯)

`·.¸|¸.·´uçurumların Kenarındaki kelebeğimsin ve sadece benimsin`·.¸|¸.·´

~`° ´~hazan rüzgarlarının getirdiği ayrılıklar içinde sadece bir mutluluksun benim için~`° ´~

`.¸_¸..¸ ¸.esir düştü kalbim ellerine sıkma kalbimi ver geri!.¸ ¸.`.¸_¸.

•´Uzak Durma Bana uzak Durucaksanda Uzakdan Bakma Gülerek Bu mecnuna •´

.·´`·`.¸_¸.Yarım kalan Masalın Yarım insanları durumundayız Seninle`.¸_¸..·´`·

*•. ˜”*°•.˜”*°••°*”˜.•°*”˜ (*************) ˜”*°•.˜”*°••°*”˜.•°*”˜ .•*˜

•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸ (*************) ¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•

((¯*.».( ¯*♥ » (*************) « ♥* ¯).«.*¯))

•¤»((¯♥¯))«¤• (*************) •¤»((¯♥¯))«¤•

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˜”*°•. (*************) .•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙

(_¸.•’´(_¸.•’´*♫♪ (*************) ♫♪*`’•.¸_)`’• .¸_)

.•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙ (*************) ˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˜”*°•.

(¯`’•.¸üzüntülerimiz 1 anlık olsun sevinçlerimiz 1 ömür olsun birtanem¸¸@.•´¯)

`·.¸¸.·´@ her insan güzeldir önemli Olan içindeki güzelliği keşfetmektir @`·.¸¸.·´

`·.¸|¸.·´Yollarımın Son Vardığı Adres Sensin Her Yol Sana çıkıyor bebeğim`·.¸|¸.·´

{~`° ´~}Deniz Gözlerin Kalbimi Çaldı Kalbim Sende Deniz Gözlerin bende Kalsın Bebeğim.{~`° ´~}

ılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılı (*************) ılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılı

˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙ (*************) ˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙

♪♫•*¨*•.¸¸❤¸¸.•*¨*•♫♪ (*************) ♪♫•*¨*•.¸¸❤¸¸.•*¨*•♫♪

✰✰(¯`*•.¸,¤° (*************) °¤,¸.•*´¯)✰✰

♪♫•*¨*•.¸¸ (*************) ¸¸.•*¨*•♫♪

(¯`*•.¸,¤°´✿.。.:* (*************) *.:。.✿`°¤,¸.•*´¯)

✿˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●✿ (*************) ✿●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙✿

Hepsi Harika Süslü Sözler ve Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgi ve aşk mesajları

sevgi ve aşk mesajları

ÜZÜNTÜLERİN KUMSALDAKİ AYAK İZLERİ KADAR HAFİF SEVİNÇLERİN OKYANUSLAR KADAR DERİN OLSUN CANIM AĞLAMAK İSTİYOR YAZMAK BAHANE BATAN GÜNEŞ UMUDUMUZ DOĞAN GÜNEŞ TESELLİMİZ OLSUN. SEVMEMİŞTİM KİMSEYİ SENİ SEVDİĞİM KADAR ÇEKMEMİŞTİM KİMSEDEN SENDEN ÇEKTİĞİM KADAR. AŞKINLA SARARIP SOLACAK KADAR SEVGİNLE BAHTİYAR OLACAK KADAR UĞRUNA CANIMI VERECEK KADAR SEVİYORUM DESEM İNANIRMISIN SEVDİM...
  2. Kısa Harika Mesajlar Sözler

Kısa Harika Mesajlar Sözler

Harika Mesajlar Kısa Harika Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... BU yazımızda harika sözler arayan bütün arkadaşlarımız için en güzel harika sözler ve harika mesajları paylaşıyoruz :) Yedi Ayrı İklimden Yedi Çesit Arı Getirseler Yedi Çesit Arı Yedi Ayrı Çiçeği Dolaşsa Yedi Ayrı Çiçekten Bal Yapsa Senin Kadar Tatlı Olamaz... Ben Seni Dün Sevmedim Çünkü Dün Geride Kaldı, Ben Seni Bugün...
  3. Harika Kurban Bayramı Mesajları 2012

Harika Kurban Bayramı Mesajları 2012

Bu konu harika kurban bayramı mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kurban Bayramının ilk günü kurban kesimi ve büyüklerin ev ziyaretleri ile dolu dolu geçer. Günlük hayatın koşturmacasında bazen ihmal ettiğimiz büyüklerimizi arar sorarız, evlerinde ziyaretlerine gideriz. Ancak uzakta oturan yakınlarımızı telefonBu sayfamızda sizlere yakınlarınıza yollayabileceğiniz...
  4. Aşkınıza En Harika Günaydın Mesajları 2013

Aşkınıza En Harika Günaydın Mesajları 2013

Bu konu, Aşkınıza En Harika Günaydın Mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şu dünyada ki tek aşkınıza, biricik sevgilinize, en güzel kelimlerle günaydın demek, en şahane sözlerle uyandırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Şimdi paylaşacağımız birbirinden güzel günaydın mesajları, sevgilinizin size daha içten duygularla bağlanmasına ve kıymet gördüğünü hissetmesine...
  5. Babalar İçin Harika Doğum Günü Mesajları

Babalar İçin Harika Doğum Günü Mesajları

babalar için doğum günü sözleri babalara doğum günü mesajları Sevgili melekler, ne annelerimizin ne de babalarımızın haklarını ödeyemeyiz. Onları mutlu etmek için yapabileceğimiz tek şey, başarılarımızla onları gururulandırmak, mutluluklarımızla onları mutlu etmektir. Şİmdi paylaşacağımız güzel doğum günü mesajları da babalarımızın yüzüne o güzel günlerinde bir tebessüm kondurmak için....

Sayfayı Paylaş