1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Her Derde Derman Olacak Dua

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dertler ve sıkıntılar için dua, sıkıntılar için hangi dua okunmalı, dertler için okunacak dua
    Yer gök dua üzerine diyerek sizlere her derde derman olacak ve okunmasın da büyük faziletler olan dua bilgilerini paylaşıyoruz. Melekler Mekanı.Com olarak hakkınız da hayırlı olacak tüm dualarınızın kabulünü dileriz.

< Konu Resmi..>

Her Derde Derman Olacak Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yok Mu Derdİme Derman Olacak

Yok Mu Derdİme Derman Olacak

derdime derman derdime derman yok hazmedemiyorum yok olmaları ki Nasıl anlatsam nerden başlasam hiç bilmiyorum melekler çekilecek nede çok çilem varmış herşey bu kadar mı üstü üste gelir.ALLAH büyük diyorum mevlama sıgınıyorum ama içim bagırıyo ama beni duyan yok ki sessiz isyan benimkisi.Benim derdim kendi ailem anne ve babam onlar benim canım yaa elimden birşey gelmemesi beni kahrediyo.Belki...
  2. Her derde deva 'marul'

Her derde deva 'marul'

Özellikle akşam yemeklerinde bol bol yiyin sinirleriniz gevşesin. Özellikle akşam yemeklerinde salata olarak tüketilmesi tavsiye edilen marulun, gün içinde yaşanan stresi önlemede etkili olduğu da belirtildi. Uykusuzluğu gideren marul sinirlere iyi geldiği için çarpıntıyı da gideriyor bu anlamda kalp hastaları için de tavsiye ediliyor. Marulun daha önce belirlenen faydaları arasında ise...
  3. Her derde deva yılanlar!

Her derde deva yılanlar!

ağrıda yılan ağrıda yakalanan yılan Türkiye'nin dört bir yanından Kırkpınar'a gidiyorlar Kırkpınar köyünde mayıs ayında yer yüzüne çıkan ve başta yılancık olmak üzere, sedef, egzama gibi ağrılı tüm hastalıkları tedavi ettiğine inanılan yılanlar, haziran ayının ortalarına kadar bu amaçla köylüler tarafından kullanılıyor. Yurt dışından ve Türkiye'nin birçok bölgesinden vatandaşlar,...
  4. Her derde sıkıntıya deva 4444 salat-ı terfriciyye-hacet duası  okuyalımmı

Her derde sıkıntıya deva 4444 salat-ı terfriciyye-hacet duası okuyalımmı

Efendimiz Muhammed Aleyhisselam bir hadisinde şöyle buyurmuşlardır: ''Kim altından kalkamayacağı güç bir işle karşı karşıya gelirse;üzerime çok çok salavat-ı şerife getirsin.Çünkü Allahü Teala ,üzerime getirilen salavat-ı şerife sebebi ile onun sıkıntılarını,kederiini giderir,rızkını çoğaltır,Allah'ın yardımı ile muradına nail olur.''
  5. Birbirimiz icin dua edelim, dertlerine derman olalim....

Birbirimiz icin dua edelim, dertlerine derman olalim....

Meleklerim dertsiz bas yok ama bazen insanin öyle bir duaya ihtiyaci oluyorki, hemen chate giriyoruz mesela kizlar duaya ihtiyacim var benim icin dua edin diyoruz. Hemen chattekiler onun icin o an dua ediyorlar Allah razi olsun herkesten. Artik bunun icin bir topik olsun istiyorum, sorunu derdi olan bizimle burda paylassin isteyende onun ici duada bulunsun günahsiz bir agizla dua edilmis...

Sayfayı Paylaş