1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.944
    Ödül Puanları:
    0

Her eve lazım koltuk modeli

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Değşik koltuk tasarımı BErjer modeli
    Berjer modeli olarak kullanabileceğiniz bu tekli koltuk modeli aslında çok amaçlı koltuk arasına kitap kumanda yani dağınıklık yaratan ne varsa tıkın eviniz ddağılmasın. İçine tıkılan koltuk modeli çok farklı çok yaratıcı.

Her eve lazım koltuk modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benden her eve lazım :)))))

benden her eve lazım :)))))

valla madem özel yetenekse bende en büyük hobim ve yeteneğimi paylaşayım sizlerle:) bende sabun meraklısıyım evde kendi imalatım olan sabunlarım var:Dartı sabun koleksiyonum var helede saf yeşil sabun hastasıyım ve koleksiyonu8mdaki sabunlarıma asla kimseyi dokundurtmam evde sabun olmazsa bile kimse korkudan kullanamaz :D:Dartı eskiyen yada küçülen yada büyük gelen kıyafetleri çamaşır suyu...
  2. böyle erkek her eve lazım

böyle erkek her eve lazım

Hanımım ne söylerse çıkmam onun sözünden Ne arzu ettiğini keşfederim gözünden Saygı gösterip ona sabah erken kalkarım Ortalığı süpürür sobamızı yakarım Çayımızı hazırlar soframızı kurarım Bu arada uyanır sultanlar gibi hanım İbriği tası alıp eline su dökerim Hizmetimi beğenir takdir eder şekerim Evi badana eder duvarları sıvarım Elimden her iş gelir tahtaları ovarım...
  3. Her Eve Lazım...

Her Eve Lazım...

Küvet Tıpası
  4. Bıyıklı Kadınlar Her Eve Lazım

Bıyıklı Kadınlar Her Eve Lazım

:D:D:D:D Yahu bu bıyıklı kadınlar daha doğrusu bayanlar mı yok yok olmadı bıyığı olan kadınlar çok şekerler yahu :D:D Bıyık bırakmayı düşünüyorsanız hanımlar bu aşağıdaki modellerden bir tanesini itinayla seçebilirsiniz. Keseceğiniz zamanda söz size permatiği site olarak bizler hediye edeceğiz :D:D:D:D:D:D:D:D :samar:
  5. Her Eve Lazım Takı Dolabı

Her Eve Lazım Takı Dolabı

Dolaplı boy aynası Takı dolabı Takılara karşı zaafım var. Dünya kadar takım olmasına rağmen, yine de gördüğümde dayanamıyorum, alıyorum. Ama ne yapayım benim gibi takı müptelaları için şık takı modelleri var. Ama ne zaman takmaya kalksam, kalabalıktan birbirine dolaştıkları için 10 dakika onları ayırmaya çalışıyorum. Bu dolabı gördüğümde işte bu dedim. Benim gibi takı meraklıları için süper...

Sayfayı Paylaş