Etiketler:
  1. doremi

doremi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

her hamilelikteki belirtiler aynımıdır?....

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında doremi tarafından paylaşıldı.

hamilelikteki belirtiler 6 ay önce bi hamilelik yaşamıştım ama kaybettim maalesef :(((
    benim merak ettiğim, her yaşanılan hamilelik belirtileri aynımıdır?
    yani ilkinde ki belli bariz belirtiler ikincisinde de yaşanırmı?
    yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar..
    :grouphug:

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    Canım öncelikle çok geçmiş olsun.Hamileliklerde ilk hamilelik çok farklı olur bazılarının çok rahat geçer bazılarınında beter geçer.Bildiğim kadarıyla her hamilelik farklı olur.Belirtiler hemen hemen aynıdır ama durumlar farklıdır.Mesela ilk hamilelikte aşeren ikinci hamilelikte aşermiyor.Yani değişiyor.İlk hamileliğini düşün mesela kasıkların ağrır belin ağrır.Ama bu seferki hamileliğinde kasık ağrın yok ama akıntın var bel ağrın yok ama aşermen var.yada hepsi birden var yada hiç birir yok.Yani uzun lafı kısası mutlaka değişiklik oluyor:):)Hakkında hayırlısı olsun canım:)

her hamilelikteki belirtiler aynımıdır?.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİreysel Gebelİk Belİrtİlerİ

Bİreysel Gebelİk Belİrtİlerİ

Anne olmak isteyen bir çok kadının merak ettiği sorulardan biri gebeliğin ilk belirtisi nedir ? Gebeliğin belirtileri ile ilgili internette sayısız yorum ve bilgi mutlaka görmüşsünüzdür. Çoğu bilgiler gerçeği yansıtmakla birlikte geri kalanı efsanevi asılsız kirli bilgilerden oluşmaktadır. Peki gebeliğin gerçek belirtileri nelerdir ? Bu makalede size en birincil ve en gerçekçi gebelik...
  2. Gebelikte 2. Hafta belirtiler

Gebelikte 2. Hafta belirtiler

hamilelikte 2hafta tek tüple gebelik tek tüple hamilelik hamile kalanlar Anne adayının yumurtalıklarında yumurta hücresi gelişimi devam etmektedir. Bu esnada endometrium adı verilen rahim zarı da kalınlaşmaya başlamıştır. Bu kalınlaşmanın amacı döllenme meydana geldikten sonra oluşacak embryonun rahim içinde rahatlıkla tutunmasını sağlamaktır. Yeni gelişecek olan canlının ihtiyaçlarını...
  3. Gebelikte 3. Hafta belirtiler

Gebelikte 3. Hafta belirtiler

adet döneminde gebelik testi yapılırmı adetliyken gebelik testi yapılırmı adetliyken hamilelik yapılır mı yapılır mı Henüz adet gecikmesi olmamıştır.Bugünlerde adet kanamasını bekleyen anne eğer adet göremezse ilk gebelik bulgularından biri olan adet gecikmesi gerçekleşecektir. Ancak bazen ekilen hücreler rahim içindeki küçük damarları yırtarak , hafif damlama şeklinde bir kanamaya neden...
  4. gebelik belirtileri bunlardır:

gebelik belirtileri bunlardır:

15 günlük hamilelik belirtileri 20 günlük hamilelik belirtileri adetliyken 20 gebelik gebelik bunlardır Gebeliğin en önemli bulgusu adet gecikmesidir. Ancak her adet gecikmesi gebelik anlamına gelmez. Yaşam tarzındaki herhangi bir değişiklik, çeşitli rahatsızlıklar, diet, psikolojik durum değişiklikleri, stres gibi pek çok faktör adet gecikmesine neden olabilir. Bebek sahibi olmak için bir...
  5. Gebelikte 9. hafta belirtiler ve olanlar

Gebelikte 9. hafta belirtiler ve olanlar

selamlar bana 9.cu hafta gebelikle ilgili bilgi verebilirmisiniz bu haftada anne ve bebekte oluşan değişikler falan bunları bilmek istiyorum

Sayfayı Paylaş