1. doremi

doremi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

her hamilelikteki belirtiler aynımıdır?....

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında doremi tarafından paylaşıldı.

hamilelikteki belirtiler 6 ay önce bi hamilelik yaşamıştım ama kaybettim maalesef :((( benim merak ettiğim, her yaşanılan hamilelik belirtileri aynımıdır?
    yani ilkinde ki belli bariz belirtiler ikincisinde de yaşanırmı?
    yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar..
    :grouphug:

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    Canım öncelikle çok geçmiş olsun.Hamileliklerde ilk hamilelik çok farklı olur bazılarının çok rahat geçer bazılarınında beter geçer.Bildiğim kadarıyla her hamilelik farklı olur.Belirtiler hemen hemen aynıdır ama durumlar farklıdır.Mesela ilk hamilelikte aşeren ikinci hamilelikte aşermiyor.Yani değişiyor.İlk hamileliğini düşün mesela kasıkların ağrır belin ağrır.Ama bu seferki hamileliğinde kasık ağrın yok ama akıntın var bel ağrın yok ama aşermen var.yada hepsi birden var yada hiç birir yok.Yani uzun lafı kısası mutlaka değişiklik oluyor:):)Hakkında hayırlısı olsun canım:)

her hamilelikteki belirtiler aynımıdır?.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim belirti yok

Hamilemiyim belirti yok

Hamile iseniz ve belirtilerin hiç biri yok ise kızlar, buradan sizin durumunuzda olan arkadaşlarımız ve uzman ekibimiz durumunuzu tartışacak.
  2. Hamileliğin İlk haftasındaki belirtiler nelerdir hamişler buraya:D

Hamileliğin İlk haftasındaki belirtiler nelerdir hamişler buraya:D

gebelik belirtileri,hamilelik belirtisi, gebeliğin ilk haftaları ve belirtileri Hamiş melekler buraya gelsin lütfen gebeliğinizin ilk haftasında hangi belirtileri yaşadınız gebe olduğunuuzu nasıl anladınız bizimle paylaşırmısınız? hamiş anneler anlatsın bize bizde faydalanalım..:baby:
  3. hamilemiyim belirtiler yaşıyorum

hamilemiyim belirtiler yaşıyorum

hamilemiyim merhaba; ben hamile olmak istirıum yumurlama dönemimde ilişkiye girdik adet tarihim ağustosun 8i ve dün iç çamaşarıma kahverengi leke ve sarı akıntı olduğunu gördüm gebelik belirtisi olabailir mi?
  4. Hamilelik Belirtiler Şişkinlik hakkında bilinmesi gerekenler burada

Hamilelik Belirtiler Şişkinlik hakkında bilinmesi gerekenler burada

Erken Hamilelik Belirtiler Şişkinlik Gebelik Belirtiler Şişkinlik Adet gecikmesi ve baş dönmesi gibi belirtilerle şüphe ettiğimiz erken gebelik belirtileri arasında yer alan erken hamilelik belirtileri şişkinlik nedenleri konusuna bu yazımızda değiniyor ve gebelik belirtilleri şişkinlik hissi yapar mı diyen tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz. Çoğu kadının hamileliğinin...
  5. Gebelikte Kesin Belirtiler Burada!

Gebelikte Kesin Belirtiler Burada!

Bu konu; gebelikte kesin belirtiler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne olmak isteyen bayanların sabırsızlıklarını hepiniz bilirsiniz. Bebek sahibi olmak için karar verdikleri halde her ay regl olma korkusuyla türlü gebelik belirtileri ararlar kendilerinde. Oysa her bünyenin farklı tepki verdiğini unuturlar. Biz de bu durumdaki meleklerimiz için kesin gebelik...

Sayfayı Paylaş