Her Kadında Bulunması Gereken 5 Ayakkabı!

Her Kadında Bulunması Gereken 5 Ayakkabı!
kadın ayakkabı modelleri
kadın ayakkabı çeşitleriSevgili melekler, her kadının gardrobunda bazı parçaların bulunması, kurtarıcı olmaları açısından zorunludur. Eğer siyah bir eteğiniz beyaz bir gömleğiniz, topuklu bir siyah ayakkabuınız varsa pek çok kombini bunlarla yapabilir ve günü kurtarabilirsiniz. Bunun dışında her gardropta bulunması gerekli bazı ayakkabı çeşitleri de var. İşte o 5 ayakkabı!..ayakkabi.jpgSiyah topuklu ayakkabı
Küçük siyah elbise gibi bir klasik olan siyah topuklu ayakkabı, her kadının dolabında olması gereken ayakkabıların ilk sırasında yer alıyor.

Ofise giderken, arkadaşınızın nikahında ya da şık bir yemekte hayatınızı kurtarabilen siyah topuklu ayakkabıları, elbiseler, etekler ya da pantolonlarla giymekte serbestsiniz.

Şık sandalet
Ne yapın edin, basit bir yaz kombinini anında bambaşka bir havaya sokacak bir şık sandalet mutlaka edinin!

Sadece gündüz giyebileceğinizi düşündüğünüz bir elbiseyi geceye nasıl uyarlayacağınızı bilmiyor musunuz? Cevabı bir şık sandalet kadar uzağınızda...

Babet
Yalnız sıcak günlerin değil, aynı zamanda ne giyeceğimizi şaşırdığımız ılık mevsimlerin de baş tacı o!

Dolabınızda kaliteli bir babet mutlaka bulunmalı! Ucuza satın aldığınız babetlerin yalnızca bir sezon dayandığını düşünürsek, biraz paraya kıyıp yıllar boyu giyebileceğiniz bir babet edinmek bizce en mantıklısı!

Klasik deri çizme
İyi bir çizme, en sevdiğiniz jean pantolon gibidir. Eğer en güzelini bulduysanız yıllar boyu ondan vazgeçemezsiniz.

Çizmeler, kış boyunca neredeyse her kombinimizle uyum sağlıyor. Elbiseler, taytlar, etekler, dar pantolonlar... Klasik çizmeler hepsine şık bir hava katıyor.

Gece ayakkabısı
Her gün yeni bir düğün haberi geliyor, siz de her yeni haberle ne giyeceğim derdine düşüyorsunuz; çok iyi biliyoruz. Her düğüne aynı elbiseyi giymek tabii ki olmaz; ama her düğün, her davet için de ayrı bir ayakkabı alınmaz.

Şık kombinlerinizle uyum sağlayan, kurtarıcı topuklulardan her kadının dolabında bir tane mutlaka olmalı! Birçok renkle kombinleyebilmeniz için tavsiyemiz metalik renkte olanlarından tercih etmeniz...
 
Üst