Her şey tersine gidiyor :'(

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
Her şey tersine gidiyor :'(
Hiç bir şekilde ne özel ne de çalışma hayatında şansım dönmüyor.Uzun süredir çalışmıyordum, kötü bir şekilde biten ilişkimden sonra belki kafam dağılır diye çalışmaya karar verdim.Bir ay daha tamamlanmadan işten ayrıldım çok şansızım , sebebiyse cinayet sebebiyle aynı gibi , aynı yerde çalıştığım bir kadın var evli 7,8 yaşlarında oğlu var, aynı mahallede oturuyoruz.Kadın güzel , kapalı biri. Bunun eşinden ayrı iş yerinde ki ustayla ilişkisi varmış,(fazla detaya girmiyorum anlarsınız umarım ), her akşam saat 8 de iş bitiyor , buysa eve gece 11 de filan geliyormuş.Aynı mahallede oturuyoruz, benle onun farklı saatlerde eve gelmesi dikkat çekermiş diye bu gün işten ayrılmama sebep oldu.
Şimdi burada benim suçum ne ? Bana ne sen kimle ne haltlar yiyorsun, ne hakla benim işime karışıyorsun.Bu kadınlar niye böyle evindeki yetmiyor mu , insanları bu şekilde zor durumda bırakıyorlar.:küstüm:
Anlayamadım gitti bu insanları ne istiyorlar neyin peşindeler ?
Ama şunu anladım suçsuz,haksız yere işten ayrılmak o çok kötü bir şeymiş
:18:

Çok kötü bir durum canım. Başkasının aptalca işleri yüzünden sen işten cıkmak zorunda kalıyorsun. Sen hiç merak etme kim ne yapıyorsa elbet cezasını çeker. Umarım her şey düzelir.

canımmm benimmm yaaa üzüldümm durumuna o kadınıda Allah ıslahh etsin inşallahhh kendi fingirdeşecek diye senin ekmeğinle oynuyor ama Allah bunu onun yanına koymaz merak etme canımm üzülme tez zamanda yeni bir iş bulursun inşallahh :kiss:

bu insanların derdi ne biliyormusun.
kendileri çünkü bu insanlar kendilerinden başkalrını düşünmezler.
menfaatleri için herşeyi yaparlar inan bana.
şimdi senin bunda bir suçun yok ama senin olmayışın onların işine geliyor...

slm firari arkadaslarıma katılıyorum bosver allah onu ıslah etsın ama merak etme bı laf vardır bılırmısın bılmem ors**** ve hırsızlıgın üstü hıç bır zaman kapanmazmıs cunku ınsan kendını seytana teslım edıyo merak etme 1 kere yapınca onun devamıda gelıcek yazık o cocuga uzuldum ben bır de esıne yazık valla ne dıyım ama unutma alma mazlumun ahını cıkar aheste aheste uzme canını hayırlısı kıb cnm

Geri