1. eylül_emel

eylül_emel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

heralde galiba hamilemiyim

Konu, 'Gebelik' kısmında eylül_emel tarafından paylaşıldı.

hamilemiyim
    akıntıyla beraber gelen pembe kan geliyor yorgunluk hissi ve arada mide bulantısı gaz kasıkda agrı pembe kanama akıyo silince gözüküyo normal adet günümdeki gibi deil bu acaba hamilemiyim​
    bide kasımda segirme oluyo sag tarafda agırlık var gibi oluyo lütfen acil cevap bekliyorum

2. sürekli ağzım sulanıyor ğöğüslerimde şişkinlik var ama iki hafta önce adet olmuştum eskisi gibi evimin yemeklerini yiyemiyorum sizce hamilemiyim lütfen cvp

3. iki hafta önce adet görmüşseniz şu an yumurtlama dönemindesiniz.hamile deyilsiniz.belirtileriniz yumurtlama belirtisi.eğerki iki hafta önce adet olmuşsanız .adet tarihinize göre hamile deyilsiniz

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba lütfen bana yardımcı olun.ben yeni evliyim.gecen ay Mart ayında eşimle birlikte olduktan sonra norlevoyu kullandım.o ay 15inde hasta oldum.Nisan ayında hiç hasta olmadım.birlikteliğimiz sırasında prezervatif yırtıldı ben çok önemsememiştim. bir hafta sonra tekrar norlevo almak zorunda kaldım nisan ayında hasta olmadım.3 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı ama çok korkuyorum

heralde galiba hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. galiba ben.....

galiba ben.....

evet ben başlıyorum galiba ben bugün gezmek istiyorum:D
  2. galip gelmek

galip gelmek

Meşru iş ve yarışlarda sağlanan başarı gayret ve himmetin boşa çıkmamasına, Sabrederek ve sebeplere sarılarak sürdürülen çalışmaların getireceği sevince, Galip gelmek bazen sevinmeye, bazen de her şeye rağmen -imtihan gereği- üzülmeye delalet eder.Rüyasında kendisini herhangi bir spor karşılaşmasında galip görmüş olan kimse ertesi gün bir iş teşebbüsünde mağlup olacak demektir. Rüyada her...
  3. kapak dedikleri bu oluyo heralde

kapak dedikleri bu oluyo heralde

Haketmiş bence kadın koptum gülmekten :) Internet üzerinden arkadas arayan bir hatun ve ona cevap veren birisi.. Elizaa; Cinsiyet: kadın; Yaş: 28; Ülke:Yurtdışı Bu yasa geldim ama hâlâ dogru durust bir beraberligim olmadı.Kendimi zorlamama ragmen sevgilim bazı kriterlere uymuyorsa iliskiye devam edemiyorum. 1. Esmer, benden uzun ve gozleri guzel olmali. 2. Yurt dışsında yaşaması ama...
  4. Galiba

Galiba

Uzun zamandır görüşmüyorduk.aradım. Mutsuzluktan kalınlaşmış bir sesle açtı telefonu. Her zamanki hali, her zamanki sesidir diye düşündüm. Geç kalkmıştır, gece çok gülmüşlerdir falan ... " bir kayboluyosunuz ortalıktan, bir daha bulabilene aşk olsun!" dedim. Güldü yine şen şakrak. " hadi bu akşam gelin, susamlı simit yaparım, gevrek, mozaik pasta yaparım , sonr apatatesli börek...
  5. galiba zehirlendim.....

galiba zehirlendim.....

biz birgün arkadaşlarla karar verdik kısır yapmaya.o gün herkes malzemeleri getirdik hazırladık.sıra kısırı yoğurmaya gelince kızlar birbirleriyle tartıştı hepsi kısırı ben yoğuracam dedi.neyse öğretmen araya girdi hepiniz yoğurun dedi yaptılar yedik içtik evlerimize gittik.eve gidince bir karın ağrısı başladı bende galiba zehirlendim.:lau:

Sayfayı Paylaş