heralde galiba hamilemiyim

eylül_emel

Yeni Üye
Üye
heralde galiba hamilemiyim
hamilemiyim

akıntıyla beraber gelen pembe kan geliyor yorgunluk hissi ve arada mide bulantısı gaz kasıkda agrı pembe kanama akıyo silince gözüküyo normal adet günümdeki gibi deil bu acaba hamilemiyim​
bide kasımda segirme oluyo sag tarafda agırlık var gibi oluyo lütfen acil cevap bekliyorum

sürekli ağzım sulanıyor ğöğüslerimde şişkinlik var ama iki hafta önce adet olmuştum eskisi gibi evimin yemeklerini yiyemiyorum sizce hamilemiyim lütfen cvp

iki hafta önce adet görmüşseniz şu an yumurtlama dönemindesiniz.hamile deyilsiniz.belirtileriniz yumurtlama belirtisi.eğerki iki hafta önce adet olmuşsanız .adet tarihinize göre hamile deyilsiniz

merhaba lütfen bana yardımcı olun.ben yeni evliyim.gecen ay Mart ayında eşimle birlikte olduktan sonra norlevoyu kullandım.o ay 15inde hasta oldum.Nisan ayında hiç hasta olmadım.birlikteliğimiz sırasında prezervatif yırtıldı ben çok önemsememiştim. bir hafta sonra tekrar norlevo almak zorunda kaldım nisan ayında hasta olmadım.3 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı ama çok korkuyorum

Geri