herbalife ürünleri kullananlar

• Konbuyu başlatan herbalife
  • Başlangıç tarihi
H

herbalife

Forum Okuru
herbalife ürünleri kullananlar
herbalife ürünleri kullanan varsa memnun kalıp kalmadığınız hakkında yorumlarda bulunurmusunuz herbalife ürünleri kullandıysanız hangi ürününü kullandınız tavsiye ediyormusunuz

ben herbalife ı 7 sene önce kullandım aynı şekilde teyzem de kilo o şekilde veriyorsunuz zaten mama yiyorsunuz bir nevi ve sonra kilolar aynen bırakınca geriye 2 katı şeklinde dönüyor.

Geçen sene kullandım 10 kilo verdim ama 6 kilosunu geri aldım

merhaba...Ben sadece F1 ve Çayını kullanıyorum.Yaklaşık 40 gün kadar oldu başlayalı.Tabi bunun yanı sıra günde en az 2 litre ama ortalama olarak 3 litre su tüketiyorum.Bu süre içinde verdiğim kilo tam olarak 11 kilo 800 gr...fakat dediğim gibi bu ürünlerle birlikte su tüketmeyi de ihmal etmeyin.hızlı bir şekilde faydasını göreceksiniz.

Merhaba arkadaşlar. Ben de sizlere Harbelife kullanma tecrübemden bahsetmek istiyorum. Bundan yaklaşık 1 yıl önce, 2 ay boyunca tükettim. Kilolarıyla başı dertte olan biri değildim fakat fazlalıklarımdan kurtulmak istiyordum. Açıkçacı kendime diyet yemekleri pişirmeye çok üşendiğim için Harbelife kullanmayı tercih etmiştim. Sabah uyandığımda bir öğün, öğlen herhangi bir sebze yemeği ve akşam da bir öğün Harbelife tükettim.

Neticede işe yaradı mı? Evet, yaradı. Hayatımda hiç içmediğim kadar su tükettim, hiç yapmadığım kadar spor yaptım ve 2 ayın sonunda 67 kilodan, 57 kiloya düştüm. Her ne kadar işime yaradıysa da tavsiye edebileceğim bir ürün değil. Doğal yollarla diyet yapmayı daha sağlıklı buluyorum ve bu tarz ürünleri kullanmamanızı öneriyorum.

Arkadaşlar, ben ürünü kullanmadım fakat kullanan birkaç arkadaşımdan biliyorum; Öncelikle şunu belirtmeliyim ki; bu tarz ürünler para tuzağından ve aç kalmaktan başka bir şey değil. Ürünü kullanan arkadaşlarım, zamanla yiyecek çiğneyip yutmaya hasret kaldılar ve gün geçtikçe bu durum psikolojilerini bozar hale geldi. Sabah kahvaltısının yeri başkadır. İnsan yumurtasını, peynirini, salatalık ve domatesini afiyetle yiyerek midesine doğal gıdalar indirmelidir.

Normal, sağlıklı gıdalarla diyet yapmayı çok daha mantıklı buluyorum. Sabah ve akşam sıvı bir gıda tüketerek kilo vermek işkenceden başka bir şey değildir. Yorumumu okuyan Harbelife kullanan bazı arkadaşlar bana kızabilirler fakat bir sağlıkçı olarak düşüncelerimi paylaşmadan geçemedim. Hepinize sağlıklı günler dilerim.

Geri