Herkeze selammmmm

semazen

Yeni Üye
Üye
Herkeze selammmmm
Merhaba arkadaşlar sitenizi tesadüfen gördüm çok beğendim...
bir başka siteye daha üyeyim sitenin bir anda bağlantısında problem olunca nette geziyim dedim ve melekler mekanı yazısını görünce acaba tıklasammı tıklamasammı:)
diye düşünürken tıkladım ve iyiki tıklamışım :) çok beğendim içeriği sizlerin birbirlerinizle olan dostluğunu görünce üye olmaya karar verdim.Kendimi tanıtmaya gelince 40 + 1 diyorum herkeze geçen hafta dogum günümdü henüz 41,liği kabul edebilmiş değilm...
ismim sema evliyim istanbulda oturuyorum gümüş takı tasarımcısıyım.Şuan evdeyim çalışmıyorum.Benim çenem çok düşüktür yine aldım başımı gidiyorum...
kendim için bulunacağım dilek şu inşallah sizlerle ve site ile daimi paylaşımlarda bulunuruz.....

Cevap: Herkeze selammmmm

Tekrar aramıza hoşgeldin :) Memnun oldum tanıştığımıza. Burada çok güzel arkadaşlıklar kurup, hoş vakit geçireceğine inanıyorum. Doğru yerdesin :)

Herhangi birşeye ihtiyacın olursa biz adminlere ulaşabilirsin.

Sevgiler :)

Teşekkür ederim hoşbuldumm :slm:
profilimde sorun yaşıyorum dosya yüklenirken sorun oluştu diyor ne yapabilirim bendenmi kaynaklanıyor anlamadım avatar boyutlarını ayarladım gerçi :)

Canım hoşgeldın aramıza .melekler dıyarındasın sende artık.guzel paylaşımlarını beklıyoruz melegımm.iyi forumlar canımm

Geri