1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

hersey düzeldi artık melekler

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

önce mutsuzdum daha sizlerle paylaşmıştım http://www.meleklermekani.com/dert-kosesi/147858-mutsuzum.html ama şimdi hersey düzeldi tesadüf oldu ama 2 haftadır ailemin yanındayım 1 ay hasret kalmıştım eşimin antalyaya işe girmesiyle benim ailemin yanına gelmem mükafat oldu ailemin yanında daha rahatım benimle konuşmayan kaynanam
    şimdi telefonla arıyo pek iyi oldu bu ayrılık biraz anladı eşim biraz calışsın antalyaya tatile gitcem

2. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hersey düzeldi artık

Canım benim ben söylemiştim sana zamana bırak herşey düzelir diye senin adına çok sevindim bu haberi bekliyodum zaten allah mutluluğunu arttırsın ailenn eşin çocuğunla birlikte inşallah :)

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    cok sevindim adina/adiniza abla. allah insallah agzinizin tadini bozmaz. :):)

4. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

amin inşallah canlarım

5. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

bugün inşallah bi aksilik çıkmazsa ikindin evime gidip biaz kıyafet hazzırlayıp
    pazartesi eşimin yanına antalyaya tatile gideceğim belkide eşimle beraber döneriz

6. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı güncellenmiştir.

hersey düzeldi artık melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Moral DÜzelten BurÇ Yorumlari...

Moral DÜzelten BurÇ Yorumlari...

moral verici sözler moral düzelten sözler verici güzel veren morel sözleri MORAL DÜZELTEN BURÇ YORUMLARI... KOÇ Canim benim. Ya ben yerim senin o duygusal , mutevazi, ince, anlayis yumagi duygularini! Sen seçildinde mi gönderildin bu dunyaya. Bir insan Bu kadar mi duzgun, bu kadar mi programli, bu kadar mi anlayisli olabilir.. Bu koçlar var ya, IQ seviyesi yuksek insanlarin burcudur. Dost...
  2. ArtIk Bende MeLek OLdum

ArtIk Bende MeLek OLdum

Merhaba Arkada$Lar ArtIk bende AranIzdayIm BurayI tesadüfen BuLdum ama iyiki buLmu$um BurasI cok güzeL umarIm benide aranIza aLIrsInIz :dancing: $imdikten hepinize te$ekkür ediyorum :)
  3. artık bende bir melek oldum:)

artık bende bir melek oldum:)

herkese mrb siteniz çok hoşuma gitti ve hemen ben buraya üye olmalıyım dedim daha önceden görmediğim için üzüldüm
  4. Artan Laminant parkelerinizi değerlendirelim meleklerim

Artan Laminant parkelerinizi değerlendirelim meleklerim

Laminant parke ile dekorasyon Artan laminant parkeleri değerlendirme yolları Eğer evinize laminant parke yaptırdıysanız ve parkeleriniz arttıysa bunları değerlendirelim meleklerim. Mesela ahşap görünümlü pencere pervazı yapalım. Gerekli Malzemeler : Ahşap parke Yapıştırıcı Testere Alınlık Yapılışı: Parkeyi pencerelerinizin ölçüsünde kesin. Parkeleri fotoğraflarda...

Sayfayı Paylaş