herşeye ağlıyorum

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
herşeye ağlıyorum
eskiden beni etkilemeyen şeylere bile artık ağlar oldum mesela televizyonda acıklı bir sahne olsun hemen ağlamaya başlıyorum ben önceleri bu kadar duygusal değildim neler oluyor bana benimle aynı durumu yaşayan varmı aranızda lütfen yardım edin iyice sulugöz oldum ben

Aynı dertten müzdarip olduğumu söyleyebilirim size. Aslında bunun için " dert " demekte pek doğru olmaz. Şimdi bakın olayı şöyle anlatayım size.... Eskiden çocuklarımız yoktu ve haberlerde acı çeken çocuklara üzülürdük, şimdi ciğerimiz yanıyor çocuklarımız var diye, eskiden hayata biraz daha " a maaaan hayat hali işte " şeklinde bakıyorduk, e artık biraz daha yaşlandık kabul etmesekte ağlıyoruz. Eskiden hayatın, ailenin sevginin, bu kadar değerli olduğunu bilemiyorduk, şimdi büyüdük aile olduk her şeyin değerini biliyoruz, onun için gitmelere ağlıyoruz, yada kaybetmelere, yada tv de çıkan annesiz bir bebeğe, yada açlık çeken somalili insana....

Yaşlandık, yaşlandık :)

Bana kalırsa siz bir depresyona doğru da gidiyor olabilirsiniz, bir doktora görünseniz iyi olur, hem ferahlarsınız :)

Geri