herşeyi yalanmş

nefretimsin

Yeni Üye
Üye
herşeyi yalanmş
swdqm we eski sewqlm olan insan bna yapmadqnı bırakmadı yalan söledi ismini bile yalan söledi bşta duyunca ayrıldım çok ii hatrlıorm kadir qcesnde qldi bzm ewn orda zeliha die bqırdı we bn bunun yzünden ailemden dayak ydm okulumdan ailemden vazqçtm ama o bnm içn hç bişey yapmadı dün hhayatımın en ktü qnüydü 2 sene olmştu ama bz bi aydır ayrıyız... kndi istedi sıkılms bnden şmdide msj atıo kfür edio bna bn ne yaptysam hm bna atma dio hmde kndi atıo ama şuann tek bişeyi biliorum BEN ONU HALA ÇOK SEWİORM kahretsn ya hç mi sewmedi bni

Ah be canım erkek milleti değilmi.Boşver sıkılmışsa yol ver gitsin.Seni sıkmasından iyidir.Bence hiç takma kafana seni sevmeyen sendne sıkılan birini bence çabuuk unutmalısın.Söylemek kolay ama emin ol yaptıklarını düşününce yapmakta kolay olacaktır.Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir.hesabı...

öyle ama dile kolay bunlarn hpsi herşeyn farkndaym ama sewiorm işte lnt olsn hpsi aynı bu erkeklern

canım benim..2 sene yaşadığınız ilişkide hep yalan üzerine kurulmuş bir ilişki düşünsene hep yalanmış..sana laf eden bir insandan hiç bir zaman hayır beklenmez..bence unut derim ve kendine başka yol çiz derim..hakkında hayırlısı olsun canım ve inşallah güzel aşklara yelken açarsın :) sevgiyle kal canım benim

Benım sıbel dıye bı arkadas vardı oda aynı senın gıbı vazgecemıyopdu.ama kendını kucuk dusurme derım restı cek ve ne halı varsa gorsun hatta numaranuı degıstır.o senn onu hala svdıııgnı bılıyor sen bunu hıssettırmemen lazım onun ammacı senı uzmek bos ver canım daha bırr suru ınsanlar cıkıcak karsına .olelerındaen hayır gelmez.ınsanım dıye gecınıo ıste . Bence senınkı ona karsı ask degıl senn duygun alısmak.yanı sen ona 2 yıl boyunca alıstıgın ıcın sevıyorsun sanıyosun .

canım başına gelmeyen kalmamış çok üzüldüm ama değmez bitanem onun için ailenden ve okulundan vazgeçmişin bence hiç kimse için bu önemli şeylerden vazgeçilmez ilen senin tek varlığın iyi gününde kötü gününde yanında olan kişiler okul ise geleceğin boşver unut gitsin değmez bence bir erkek için bunca yaşananlar heşeyin hayırlısı kendine yeni bi yol çiz o yolda adımını at ve geriye asla bakma telefonundanda ondan gelen msj ve telefonları engelle canım

Geri