Hervé Léger by Max Azria - Avon Yeni Parfümleri

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hervé Léger by Max Azria - Avon Yeni Parfümleri
Avon parfümleri, 2011 yeni parfümler 2012 avon parfümleri, yeni parfümler çeşitleri...

Kızlar Avon yeni bir parfüm çıkartmış adı da Hervé Léger by Max Azria

Herve Leger by Max Azria, çarpıcı tasarımları ile kadınların nazik ve renkli doğalarını gün ışığına çıkarıyor. Dünyaca ünlü “Bandaj Elbise”nin tasarım çizgisini benzersiz bir şekilde moda dünyası ile buluşturan “Hervé Léger by Max Azria”, AVON ile gerçekleştirdiği ortak proje ardından ortaya çıkan “Hervé Léger Femme EDP” ve “Hervé Léger Homme EDT” ile günümüz kadının ve erkeğinin modern, çekici ve özgüvenli yapısını cesurca ortaya koyuyor.

Türkiye’de satışa sunulan Herve Leger Femme EDP (50ml.) % 25 indirim ile sadece 54,00TL! Üstelik EDP alana, Herve Leger Femme Duş Jeli, Vücut Losyonu ve özel Hediye Paketi Hediye! 24 Eylül tarihinden itibaren Türkiye’de satışa sunulacak Hervé Léger Homme EDT (75ml.) %25 İNDİRİM ile SADECE 54,00TL! Üstelik EDT alana, Hervé Léger Homme Duş Jeli ve Tıraş Sonrası Losyonu Hediye!

MAX AZRIA, Baş Tasarımcı, Hervé Léger by Max Azria

herve leger-16d.jpg

Yumuşak odunsu notalar tercih edilen parfüm Hervé Léger Femme EDP, daha tatlı, daha zengin ve cazibeli bir duruş sergiliyor. Bu üst notalar, portakal çiçeği ile biraz daha kadınsı hale geliyor ve yumuşuyor. Manolya ise parfüm notalarını zengin ve çiçeksi hale getiriyor. Sonuç olarak, çiçeksi notaların hakim olduğu ama aynı zamanda yumuşak odunsu notaların hissedilebileceği bir parfüm ortaya çıkıyor. Hervé Léger Femme Duş Jeli ve Hervé Léger Femme Vücut Losyonu ise EDP ile birlikte kullanıldığında cazibeyi vurgulayan koku notaları etkisini yoğun bir şekilde hissettiriyor.

Hervé Léger Homme EDT ise, etkileyici ve çarpıcı erkeğin parfümü olarak tasarlanıyor. Yumuşak odunsu notalardan ilham alınan parfüm; kendine güvenen, cesur Hervé Léger erkeğinin cazibesini taşıyor. Yaratım aşamasının sonunda, çekici narrenciye kokularının, zengin baharatlı ve sıcak odunsu notaları tamamladığı mükemmel bir birliktelik göze çarpıyor. Hervé Léger Homme Duş Jeli ve Hervé Léger Homme Tıraş Sonrası Losyonu ise EDT ile birlikte kullanıldığında modern ve çekici erkeğin özgüvenini yansıtan koku notaları daha çarpıcı hale geliyor.
 
Üst