Heyyyyyy Bayanlar çok acil bakınnn :D:D

EnCey

EnCey

Daimi Üye
Üye
Heyyyyyy Bayanlar çok acil bakınnn :D:D
Sizden ufacık bir ricam var bu çantayı daha önce gören varsa İstanbul avrupa yakasında muhakkak bana söylesin lütfen bulmam lazım bu çantadan :cry:

IMG-20110812-WA0002-4c.jpg

Ekli dosyalar

• IMG-20110812-WA0002.jpg
    IMG-20110812-WA0002.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 0
CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
satın almak istiyormuş sadminim ama bulamamış yada tükenmiş sanırım istanbulda oturanlardan yardım istiyorr gören varsa diyeee

sanki kayıp ilanı vermiş amaa hahaha

T

TİTAN

Forum Okuru
encey bizim pazarda hayli yüklü meblağlarla bu marka çantalar satılıyor,bir bakarım unutmazsam senin için :tik:

EnCey

EnCey

Daimi Üye
Üye
yaaa cemoşş niye dalga geçiyorsun:D:D Allah Allahhh xD Bak nasıl dikkat çekiyo :D:D
Hayır Sadmin hediye olaraktan alacağım ama buna benzer bulamıyorum diye bir paylaşayım istedim :)
Titanım gözüm sağolasın bi bakıver zahmet olmazsa :/ bak delikli ve pembeli hatta içinde cüzdanıda oluyormuş... bulursam 2tane alacağım kuzenle bana :D:D

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Encey heryerde görüyorum ben bu çantalardan Fındıkzade-Cuma pazarında hemen hemen her tezgahta satılıyor...Evin o taraflara yakınsa cuma günü pazara bir bak derim :)

EnCey

EnCey

Daimi Üye
Üye
PaSikA' Alıntı:
Encey heryerde görüyorum ben bu çantalardan Fındıkzade-Cuma pazarında hemen hemen her tezgahta satılıyor...Evin o taraflara yakınsa cuma günü pazara bir bak derim :)

Pasika çok teşekkür ederim bu cuma değilde haftaya kesin giderim çok sağol.... :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
arkadaşım aynısını bahçeşehir pazarından almıştı yine var mıdır bilmiyorum ama daha güzellerini de bulabilirsin orada...

Benzer İçerikler