Etiketler:
  1. sinemtugra

sinemtugra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    250
    Ödül Puanları:
    0

Hic bir belirti yasamadan hamile kalanlar!

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sinemtugra tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar benim adetim 2 gün gecikti ama adet olacagima dair hic bir belirti yok.Önceleri adetime 1 hafta 10 gün kala gögüslerim acimaya baslardi ama su an belirtinin b si bile yok:S bu sekilde belirti yasamadan hamile kalaniniz varsa yardimlarinizi ve önerilerinizi bekliyorum lüten yardim edin :( birde bu ay ( haziran) adetime 5 gün kala bir defa calisma oldu,aslinda ümitsiz vakka ama gec döllenme olabilirmi diyede düsünmeden edemiyorum :S

Hic bir belirti yasamadan hamile kalanlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hic bir sey göründügü gibi degil

hic bir sey göründügü gibi degil

hiçbir şey göründüğü gibi değil hiçbir şey göründüğü gibi değildir hiçbirşey değildir Hiçbirşey Göründüğü Gibi Değil... Bir Alman zooloğu, nelerden oluştuğunu anlamak için bir serçe yuvasını dağıtmıştı. Yapı malzemesini sayınca şu sonuca ulaştı: Yuvanın yapısında 630 uzun at kılı, 1715 daha kısa kıl, 195 kök parçacığı, bir tül parçası, 3 gonca yaprağı, çeşitli büyüklüklerde 20 başka...
  2. bir susarsam hic konusmuyacagim

bir susarsam hic konusmuyacagim

BİR SUSARSAM, HİÇ KONUŞMAYACAĞIM.. Evet çok özledim. Bir bakışını bile özledim. Tadım yok, ne kadar uğraşsam da tadım yok işte. Klavyenin hangi tuşuna bassam özlemim çığlık çığlığa, tutamıyorum ki kendimi,harfler ‘toparla bizi’ diye tehditlerde .. Susarsam, biliyorum ki hiç konuşmayacağım.Kaç mevsim geçti oysa..Kaç mevsim başlarken ‘bu seferkini kaldıramayacağım artık! ‘ dedim, hepsini...
  3. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  4. ısı yöntemi hamile kalanlar

ısı yöntemi hamile kalanlar

ısı yöntemiyle hamile kalan arkadaşlar daha açıklayıcı yorumlar yaparsanız sevinirim..
  5. belirti olmadan hamile kalanlar varmi

belirti olmadan hamile kalanlar varmi

hamilelik belirtisi olmadan hamile olanlar varmi cok merak ediyorum HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Sayfayı Paylaş