hiç intiharı düşündünüzmü

Cevap: hiç intiharı düşündünüzmü

hayır hiç düşünmedim
Allah kimseyi o kadar çaresiz bırakmasın

evet;ama o caresizlige rabbim kimseyi dusurmesin!insan bazen oyle caresiz kaliyorki;cahilligin verdigi bir ofkeyle;;;; neyse hatirlamak istemiyorum;ama simdi seneler gecti guzel bir yuvam cennet kokulu yavrularim var hayat okadar guzel ki;her kes icinde boyle olur insallah,allah hepimizin yar ve yardimcisi olsun;

hayir düsünmedim.allah karsima hep iyi , kalbi yüregi sevgi dolu insanlar cikartti,rabbim zorda olanlarin yardimcisi olsun

yok hiç düşünmedim ama bunun bir anlık bişe olduğunu biliyorum cinnet misali

Allah'ın verdigi canı sadece Allah alır ama yinede o duruma kimsenn düşmesini istemem hayta herşeye ragmen yaşmaya deger ve herşey çok güzel....

ben düsündüm, hatta trenin yanindaydim ve oglumu düsünüp geri döndüm...
bensiz napar...
ben uzun zaman bulimia hastasiydim onun icin bunalima girmistim. ben burada caresizlikten aglarken diger insanlar ve yakinimlar gülüp oynadi.
ama simdi allahima bin kez sükürler olsun kurtuldum. daha asla intihari düsünmeyecem her ne olursa olsun dimdik duracam. düsmanin boynu böyle kirilir ancak.

evet ben düşündümm ama yapamadıım ailemii hep düşündüm onlara evlat acısını göstermek istemediimm..etrafımda çıkarları olan insanlar varken düşündüm böyle birşeyii maaleseff =(((

bende cok düşündüm ama cocuklarım vardı yapamadım allah kımseyı o kadar caresiz yapmasın arkadaşlar

Geri