Hiç Kopya Çektiniz mi?

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Hiç Kopya Çektiniz mi?
Eğitim hayatınızda hiç kopya çektiniz mi? (Buna kopya alıp verme hazırlama gibi bütün eylemler, etkinlikler ve ekipmanlar dahildir) :D

Ce: Hiç Kopya Çektiniz mi?

ister inanın ister inanmayın ben ömrü hayatımda kopya çekmedim nasıl çekilir bilmemde :becky:
bu günüme alın terimle geldim tırnaklarımla kazıyarak geldim hedefim daima ileri dahada ileriydi başarıya imza atmakdı o yüzden oylarınızı bana verin pişman olmazsınız :hhh:
siyasetçi gibi konuştumda ondan böyle şey ettimde oy neyim dedim :hhh:

kısaca cevap veriyorum ki kısasımı kaldı diye söylenmeyin :D:D cısk hiç çekmedim aklımın ucundan bile geçmiş değildir kopya :789:

Ben cektim ama yakalandim durun bir anlatayim size, simdi ani bir sinavla karsi karsiya kaldik neyse sinavi yazdik ve ögretmene verdik, ögretmen oturdugu masanin kenarina tüm yazililari koydu sonra baska bir ögretmen geldi ve disariya cagirdi ögretmenimizi, ögretmenimiz cikar cikmaz biz dogru kostuk öne bende tabiii, bazi sorulari düzelltik. Neyse ögretmen yine geldi derse devam etti tabi hicbirseydeb´n haberi yoktu. Ikinci ders geldi catti, tabi baska ögretmendeydik, sonra birden kapi acildi ve sinavi yazdigimiz ögretmenimiz geldi bagirarak kim sinav kagitlarini düzellti diye sordu, tabii kimseden cit cikmadi, ögretmenimizin tek dedigi nasil olsa ögrenecem... neyse bir kac saat daha gecti tabii benim icimi korku sardi. ögretmenimiz teker teker bizleri yanina cagiriyordu ve benide cagirdi tabii, ve ben yalan söyleyemiyorum sölemedimde ben yaptim dedim, ögretmen baya kizdi okuldan uzaklastiracagiz falan ailene haber verecegiz falan... sonra eve gittim hemen anneme söyledim baskasindan duyacagina benden duymasini istedim oda kizdi tabiii dogal olarak... neyse öbür güne ögretmene mektup yazdim ve cok özür diledim, ögretmenim bunu okumus veeeee beni allahima cok sükür affetti, neyse cok yazdim yaaa dimi:)

evet çokk çektimm ...ama benim hala anlamadığım bir olay varki sosyoloji felsefe ders öğretmenimiz vardı..onun dersinde yazılı esnasında o bize yaşadığı köyü anlatırken ben kitabı ve defteri olduğu gibi yazardım ama yinede beklediğimin çok altında bir not gelirdi hala bunu anlamış değilim:)

evet kopya çektim ama sonra çok pişman oldum.çünkü insanın emeğinin karşılığını hak etmesi kadar güzel bir şey olamaz

elbettee çektim hatta lisede arkadaşlarla bi gün boyunca düşünürdük nası çeksek filan diye :D :D

evet cokk en komıgını anlatayım cografyadan yazılı var herkes ıı not almış bı tek benımkı kotu ne yapayım ne edyım derken secıl ben salıha sıra arkadaslarımla yan sınıftan soruları aldık geldık soruları yazdık sıraya cvplarıyla beraber tabı bızımn sıra 3 yıldır bızmle bız nereye o oraya kopyayıda gorsenız sole baslıyo

ben sende tutuklu kaldım
daglık alana kurulmuştur
kendı hayatımdan caldım
bıtkı ortusu makıdır
yedı cıhan dolaştım
yazlar kuraktır kıslar soguktur
banamısın demıyo

neyse ılk ders calısın dedı hoca arka sıradakı onur hocaya bızı soledı hocam kızların sırasına bakın dedı ben kırmızı renge burundum hoca aynen geleıp gulfer hanım sıranızda ask sarkılarınızı sılermısınız dedı ben tabı sılmeye kaltım secıl bana kısım kopya ceksen de 0 alıcan cekmesen de ıı dusun dedı ve sılmedım tabı yazılıdan 4 aldım ama onuruda dovdum bıgusel salıha akıllısıda aynı sekılde gecırınce kapoyayı sarkılı bı yazılı cevabı cıktı orata ya ıste bole o gunle rguseldı neyse ben okul anılarımı yukarı yazayım olursunuz gulmekten :second::second::second:

yaaa hic cekmedim de kopya verdim ama kopya vermeninde cekmek kadar suc oldugunu bilmiyodum ikimisde sifiri alinca sinir oldum....bayagi bi salaklik

Cevap: Hiç Kopya Çektiniz mi?

lisedeyken kopya girişimim vardı.cografyadan oldum olası pek haz etmem :) neyse yazılımız var tabi evde küçük kagıtlara kopyaları yazıyorum ama halimi bir görseniz perişanım sınav günü geldi hocamız derse girdi sorular dagıtıldı.başladım ben soruları bir bir cevaplamaya ve 5 aldım hiçte kopyaya ihtiyacım olmadı.anladımki en iyi çalışma yöntemi yazarak çalışma akılda kalıyo :dp193::dp193::dp193:

Cevap: Hiç Kopya Çektiniz mi?

cektimmmmmmm kopya...hemde A4 sayfayla :)
ama sonunda yakalandim tabiiii, ögretmenim arkamda duruyormus.
birden sesi geldi arkamdan ve eyvaaaaaaahhhh yandim dedim :hmm: ögretmen ama hayran kaldi A4 kopya sayfama :dp47:

Geri