hicri yılbaşı 2013 için mesajlar lazım

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
hicri yılbaşı 2013 için mesajlar lazım
Arkadaşlarıma yollamak üzere hicri yılbaşı mesajları istiyorum sizden. Şöyle derin anlamlı, iyi dileklerle dolu mesajlar. Yardım edermisiniz ?

Tebliğ hicreti doğurmuş, hicret ise tebliği yoğurmuştur. Kısaca hicret Müslümanlar için bir milattır. Hicri Yılbaşınız mübarek olsun.

Hicret; Allah’a ve O’nun kutlu elçisi rahmet peygamberine gönülden bağlılığın bir ifadesi, dostluğa, kardeşliğe, medeniyete, ilme ve irfana açılan yolculuğun hikâyesidir.

Rabbim bizi hicret eden muhacirlerin imanına ulaştırsın!Hayatımızın hicretleri,bedirleri,uhudları,hendeklerinde yardımcımız olsun ve bizleri hiç bırakmasın

Yılbaşımızın İslam alemine mübarek olmasını arzu ederken sitedeki tüm müslümanların yeni yılını kutluyor, esenlik ve mutluluk dolu dualarının kabul, amellerinin makbul, Allah (c.c.)'un razı olduğu bir yıl geçirmelerini diliyorum.

Hicri yenı yılımız ve Muharremi Şerif ayımız mübarek olsun.

Hıcrı Yenı Yılımızın Ümmete....kendimize..toplumumuza Diriliş Olmasını Cenabı Hakdan Dilerim....

Bütün İslam Aleminin Ve Sadakat Aleminin Hicri Yeni Yılını Tebrik Eder, Hayırlara Vesile Olmasını Mevlamızdan Niyaz Ederim.

Yeni hicri yılın bütün ümmeti muhammede ve sadakat ailesine hayırlara vesile olması dileğiyle .Yeni yılınız kutlu olsun.

Geri