Hikaye Tamamlama Oyunu...

bebek bıraktığım yerde durmuyordu hemen bir çığlık kopardım ve oracığa yığılıp kalmıştım........

bebek bıraktığım yerde durmuyordu hemen bir çığlık kopardım ve oracığa yığılıp kalmıştım........

bende öyle olacağını düşünmüştüm sende benim hislerime tercüman oldun asim:D:D neyse devam ediyorum

kaynana olacak beni kaldırdı :D:D bebeğe nolmuştu anlamadım kayınvalidem benim hakkımda yanlış düşünmeye başlamıştı yani kafadan çatlakk mı der gibi bakıyodu yüzüme hahaha

ne desem artık bana inanmayacaktı :D:D sen benle alaymı ediyorsun dedi ve o tokatı bana attı ( hain kaynana ) ve bebeğin kayboluşu yetmiyormuş gibi birde bu tokat beni yıkmıştı yüzümü ellerimin içine aldım vee bana bak kadın dedim :D:D.........

beni geri itti ve sen yetmiyormuşsun gibi bide bebek yalanı çıkardın oğlumu benden koparmak için elinden geleni yapıyorsun ama onu sana bırakmıycam ggelin dedi ve kapıyı çekip gitti. biliyordum yapardı bizi ayırmak için herşeyi yapardı ama.......

bir yandan da aklım kaynanamdaydı bebeği onun almış olacağını düşündüm ve kaynanamın evine doğru gittim. pencereden baktığımda bebek kaynanamın elindeydi. ama ama nasıl olurdu kaynanam onu nasıl almıştıki bi anlam veremezken karşıdan gelen görümcemi gördüm bebeği o almış olmalıydı....... :D:D

sen yaptın demi bebeğimi sen çaldın deyip üzerine atladım. saçlarını çekiştiriyor yetmiyormuş gibi onu ısırıyordum. görümcemin seslerinne dışarı çıkan kaynanam bizi ayırdı ve çekil git dedi. aama benim pes etmeye niyetim yoktu. o bebeği onlardan almalıydım ama nasıl olcaktı hemen kafamı çalıştırmaya başlamalıydım.....

Geri