Hilmi Cem İntepe(Bodrum Masalı Kelebek)Kimdir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Hilmi Cem İntepe(Bodrum Masalı Kelebek)Kimdir?
Kanal d ekranlarının yeni olmasına rağmen ilk iki bölümü ile izleyici tarafından beğeni toplayan dizisi Bodrum Masalı'n da kelebek karakterini canlandıran Hilmi Cem İntepe hakkın da bilgi edinmek isteyenler için kendisinin biyografi bilgilerini bu konumuz da paylaşıyoruz.

isqOSiIH.jpg


Bodrum Masalı dizisin de belki de birçoğunuz Hilmi Cem'i tanıyamamış olabilir bana göre nedeni dizide rolü gereği uzun süredir imajı olan sakallarını kestiği olabilir ve bunun yanın da saçlarını da bir hayli kısalttığını söyleyebilirim. Sakallarını kesmesi ile birlikte Bana göre Hilmi Cem nerden baksanız en az 5 yaş geriye gitmiş:D
Peki Hilmi Cem İntepe Kimdir?

4.png


Hilmi Cem İntepe 19 Mayıs 1992’de Muğla-Yenice’de dünyaya geldi. Anne ve babası öğretmendir. Hilmi Cem İntepe ilk, orta ve liseyi Bodrum Güvercinlik’te okudu. Liseyi Bodrum Lisesi’nde tamamladı. Liseden sonra Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’na girdi.

Hilmi Cem İntepe küçük yaşlardan beri dansla ilgilendi. Muğla’da Allstar Dance Academy adlı bir dans ve spor okulu açtı ve eğitmen olarak çalıştı.


2012 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışma programına katıldı ve yarı finalde elendi. 2013 yılında Survivor yarışmasında Gönüllüler takımında yer aldı ve şampiyon oldu. Bu yarışma ile büyük bir çıkış yakaladı.

Suvivor yarışmasından sonra pek çok diziden oyunculuk teklifi geldi ve Hilmi Cem İntepe Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa’nın silahtarı Yavuz karakterini canlandırarak ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.

2014 yılında Çalıkuşu dizisinin kadrosuna dahil oldu ve Yusuf karakteri ile izleyici karşısına çıktı.

2014 yılında vizyona giren Çılgın Dershane 4-Ada ve Stajyer Mafya adlı sinema filmlerinde boy gösterdi.

Hilmi Cem İntepe 2015 yılında en iyi Survivor yarışmacılarının yer aldığı Survivor All Star yarışmasına katıldı ve tekrar Gönüllüler takımında yer aldı, fakat bu sefer finale çıkamayarak yarı finalde elendi.

Hilmi Cem İntepe şimdilerde Bodrum Masalı adlı dizide Kelebek karakterini canlandırmaktadır.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler:

2016 – Bodrum Masalı (Kelebek) (TV Dizisi)
2015 – Çılgın Dershane 4-Ada (Sinema Filmi)
2014 – Stajyer Mafya (Sinema Filmi)
2014 – Çalıkuşu (Yusuf) (TV Dizisi)
2013 – Muhteşem Yüzyıl (Yavuz) (TV dizisi)

Katıldığı Yarışmalar:

2015 – Survivor All Star (Gönüllüler) (Yarı Final)
2013 – Survivor (Gönüllüler) (Şampiyon)
2012 – Yetenek Sizsiniz Türkiye (Yarı Final)
 
Üst