Hindistan cevizi yağı basurda işe yarar mı?

• Konbuyu başlatan Hayriyecvlk
  • Başlangıç tarihi
H

Hayriyecvlk

Forum Okuru
Hindistan cevizi yağı basurda işe yarar mı?

Hindistan cevizi yağı basur melek kadınlar kulübü hindistan cevizi yağı basura iyi gelir mi forum'da.​

Kızlar basur sorunum ara ara beni zorluyor ne yapacağımı bilemiyorum. Çok acı veriyor bunu rahatlatan bitkisel birşeyler yok mu? Hindistan cevizi yağı basura iyi gelir mi? Hindistan cevizi yağının nemlendirici özelliği acaba fayda sağlar mı o kısma? Hindistan cevizi basur ile ilgili nasıl faydası var mı acaba?

images (17).jpeg

Merhabalar
Hindistan cevizi basur için iyi gelir mi? Hindistan cevizi yağı yoğun nemlendirici özelliği bulunmaktadır. Hindistan cevizi yağı basurlu bölgeye sürüldüğü zaman belki bu bölgeyi yumuşatır rahatlatır. Bu bölgedeki şişliği ve tahrişi azaltabileceği söyleniyor ama ne kadar süre etkili olur bilemiyorum tabii ama benim size tavsiyem doktora görünüp etkili bir tedavi denemeniz olacaktır. Oturma banyosu da çok etkili geldiği söyleniyor. Aşağıdaki linkten oturma banyosu ile bilgi alabilirsiniz. "Basur için oturma banyosu nasıl yapılır"

Ayrıca hindistan cevizi yağının faydaları konusunda aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "Hindistan cevizi her derde deva hindistan cevizi faydaları'' yazımızdan hindistan cevizi ile ilgili her ayrıntıyı öğrenebilirsiniz.

Geri