Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hindistanda bir yemek çeşidinin tarifi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hindistanda bir yemek çeşidinin tarifi? selam arkadaşlar hindistanda bir yemek çeşidinin tarifini verirseniz çok sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hangi Hint yemeği ama isim verirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz :)

hindistanda bir yemek çeşidinin tarifi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yemek tarifi

yemek tarifi

http://www.youtube.com/watch?v=p3cJk6ChPkY
  2. Denizli'den yemek tarifleri

Denizli'den yemek tarifleri

denizli yemekleri sade patlıcan yemeği denizli yemekleri resimli yemek tarifi sade patlıcan Patlıcan Kebap Malzemeler: 6 adet kıstırmalı patlıcan 6 adet sivri biber 1/2 kg.domates 1 çay bardağı sıvı yağ 1 çay kaşığı kimyon, kekik 1/2 çay kaşığı karabiber 1 tatlı kaşığı tuz, nane 1 demet maydanoz 3 diş sarımsak Hazırlanışı: Patlıcanlar ve biberler iyice yıkanır. Patlıcanlar iki...
  3. Adana'dan Yemek Tarifleri

Adana'dan Yemek Tarifleri

adana yemekleri resimli dana dili nasıl pişirilir uykuluk nasıl pişirilir adana yöresine ait yemekler dil Adana'dan Yemek Tarifleri Ispanaklı veya Etli Kömbe Malzemeler: 4 kg. un 1 su bardağı yağ 1 tatlı kaşığı maya 2 kg. ıspanak veya 1 kg. kıyma 1 çay kaşığı susam yeterince tuz ve su 5 baş kuru soğan 2 çorba kaşığı salça Hazırlanışı: Ortası açılan un tuz ve su eklenerek...
  4. Yemek tarifi yarışması

Yemek tarifi yarışması

kızlar yemek tarifi yarışması gördüm facebookta nutrismart diye bi sayfada. dengeli sağlıklı yemek tarifi yolluyoruz sonra birinciye 1 aylık bedava diyetisyen var:) diyetisyen dedim mi kaçırmam tabi :)) burdan bakılıyor. valla ben akşam yolluyorum tarifimi sebzeli mebzeli :)) Nutrismart Becerikli Kadın / Bekar Erkek Dengeli Yemek Tarifi Yarışması! | Facebook
  5. cocuga agir gelmeyen besleyici bir yemek tarifi var mi?

cocuga agir gelmeyen besleyici bir yemek tarifi var mi?

Merhaba aksam uyumadan once cocuga yedirebilecegim doyurucu olan ve cocuga agir gelmeyen besleyici ayrica oglumunda sevecegi bir yemek tarifi bilen varmi , pek yemekle arasi iyi degil..

Sayfayı Paylaş