1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113

Hint Gelinlerden Muazzam Saç Modelleri, Saç Aksesuarları 2014

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hintli gelin saç modelleri, hintli gelin makyajları, hint gelin saç modelleri
    Sevgili melekler, tüm dünya son yıllarda moda akımı olarak sadeliği ve doğallığı vurgularken, geleneklerinden vazgeçmeyen ve eskisi gibi hala kültürel dokusuna sahip çıkan yegane yerlerin başında Ortadoğu geliyor. Ortadoğu'nun belki de en renkli, en canlı kıyafetleriyle dikkat çeken noktalarının başında gelen Hindistan'da hala gelinlik olarak geleneksel kıyafetler kullanılıyor, ona uygun renklerde makyajlar yapılıyor. Koyu renk tenin, koyu renk saç ve gözlerin inadına kullanılan capcanlı renklerde kıyafetlerler uygulanan muhteşem makyajlar Hintli kadınların güzelliklerine güzellik katıyor. Son dönemde ülkemizdeki kına gecelerinde de benzer elbiselerin yaygınlaşmasıyla Hintli gelinlerin uyguladığı saç-makyaj örnekleri de daha dikkat çekici bir hal aldı. Biz de bu sayfamızda Hintli gelinlerin saç ve saç aksesuarı örneklerine yer vermek istedik. Buyrun...

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Hint Gelinlerden Muazzam Saç Modelleri, Saç Aksesuarları 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinler için saç aksesuarları

gelinler için saç aksesuarları

gelinliğimizin güzelliğini tamamlayacak olan saç aksesuarları artık çok moda...yeni evlenecek olan melişlerimize bi kaç örnek sunmak istedim...evli olan melişlerimizede geçmişler ola...bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler....:D
  2. Gelinlere saç modelleri

Gelinlere saç modelleri

Gelin olacak melişlere güzel modeller fikir olur umarım :)
  3. Gelinler için birbirinden güzel saç aksesuarları

Gelinler için birbirinden güzel saç aksesuarları

Bayanlar, en az seçeceğiniz gelinlik modeliniz kadar önemli olan bir detay ve bu detay ile ilgili örnekleri sizlere sunuyorum… Başlığımdan da görebileceğiniz üzere, bahsedeceğimiz detayın ismi “gelinlik saç aksesuarları” , tasarımcıları tarafından birbirinden önemli tasarımlar ile üretilerek bizlere sunulan gelinlik saç aksesuarları, güzelliğinize güzellik katabilir diye düşünüyorum… Yeni...
  4. 2014 Saç Tokaları ve Aksesuarlar

2014 Saç Tokaları ve Aksesuarlar

saç tokası modelleri, saç için aksesuar modelleri, çiçekli saç aksesuarları Aksesuarlar her bayanın kullanıp vazgeçemediği en önemli görsel ihtiyaçlardan biridir. Özellikle saçlar için kullanılan toka ve aksesuarlar saç modelini olduğundan daha şık ve farklı gösterir. Nişan ve gelin saçlarının yanısıra günlük hayatta da sıklıkla kullanılan saç tokası ve aksesuar örneklerinden seçtiğimiz...
  5. 2014 Zarif Gelin Saçı Aksesuarları

2014 Zarif Gelin Saçı Aksesuarları

gelin saçı aksesuarı, gelin saçı aksesuarları, gelin saçı aksesuarları 2014 Sevgili melekler, düğününüzde gelinliğin üstüne duvak ya da şapka benzeri detaylar istemiyorsanız, şık bir aksesuarla saçlarınızı toplayabilir ya da bu aksesuarı saçınıza tutturabilirsiniz. Genelde romantik ve sade gelinliklerle çok şık duran saç aksesuarları, duvak gibi geline ağırlık vermemekte, daha rahat hareket...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş