1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

hint gelinliklerii

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hint gelinliklerii
    şu kumaşların güzelliğine bak hele o takıları harika emeğine sağlık canım..

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: hint gelinliklerii
    sağoll canım benimmmm

hint gelinliklerii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hint esintisi

hint esintisi

Hint esintili ürünler Hindistan ve Güneydoğu Asya'dan getirilen, el dokuması, ipek, pamuklu ve keten kumaşlardan yapılan yastık ve yorgan gibi pek çok ürünü Indian Summer mağazasında bulabilirsiniz. Kaşmir yorganlar Saf kaşmir, ipek ve kaşipek kullanan Silk&Cashmere, kazak ve hırka gibi ürünlerden sonra ev dekorasyonuna yönelik tasarımlar hazırlamış. Markanın koltuk şallarıyla evinizin...
  2. Hint Mitolojisi

Hint Mitolojisi

Her toplumun geçmiş kültür, inanç ve yaşayış sistemleri kendisine özgü karakterleriyle yazılı ya da sözlü olarak günümüze kadar uzanmaktadır. Mitoloji toplumsal değerleri ayakta tutan en önemli kültürel unsurlardan birisidir. Çoğu zaman farkında olarak ya da olmayarak bu değerler günlük yaşamımızda yer alır. Bir insanın gücünü vurgulamak için "Herkül gibi güçlü" deyimi yaygın olarak...
  3. Hint masalı......

Hint masalı......

Bir Hint masalına göre, kedi korkusundan devamlı endişe içinde yasayan bir fare vardır. Büyücünün biri fareye acır ve onu bir kediye dönüştürür. Fare, kedi olmaktan son derece mutlu olacağı yerde bu kez de köpekten korkmaya başlar. Büyücü bu kez onu bir kaplana dönüştürür. Kaplan olan fare, sevineceği yerde avcıdan korkmaya baslar. Büyücü...
  4. hint elbiseleri

hint elbiseleri

hint elbiseleri hint çocuk kıyafetleri giysileri hindistanlıların giyimleri bursa kıyafetleri Hintli kadınların giyim tarzından bilgimiz olsun istedim bana hep komik gelmiştir ama buyrun meleklerim sizlerde bakın :)
  5. Hint Gergedanı

Hint Gergedanı

Melişlerim gelin hint gergedanının özelliklerine bakalım:) Hint gergedanı( Rhinocros unicornis ) Asya da yaşayan en büyük gergedan çeşididir.Hint gergedanı eskiden Himalaya Dağlarının çevresinde çok geniş bir alanda yaşardı.Şimdi ise sadece Nepal deki Chitwan milli parkı ve Hindistandaki Kaziranga milli parkı ve Manas milli parkında bulunmaktadır. Hint gergedanı 1.7 m...

Sayfayı Paylaş