Hint kınası örnekleri şablon olarak var mıdır kızlar?

G

gönülşeker

Forum Okuru
Hint kınası örnekleri şablon olarak var mıdır kızlar?

Hint kınası örnekleri melek kadınlar kulubü hint kınası modelleri forum'da.​

Arkadaşlar merhaba hint kınalarına bayılıyorum bu çiçek desenleri boydan boya yapıyorlar ya bayılıyorum çok hoş görünüyor. Evde alsam kendime yapabilir miyim acaba ben de? Kollarıma ayaklarıma filan yaz da gelmeden açık sandalet filan giyeceğiz ayaklarıma ayak bileklerime yapabilir miyim? El yeteneğime güveniyorum aslında ama hint kınası örnekleri şaheser hepsi. Sanatçıları da harika şeyler yapıyor gerçekten ama örnekler olursa kendime yapabilirim diye düşünüyorum.

Merhaba
Hint kınalarını ben de çok beğeniyorum. İşlemeleri desenleri harika. Hint kınasına ait hazır şablonlar satılıyor aslında çizmene bile gerek yok. Koluna yapıştırıyorsun sıvı hint kınaları var tüpte satılıyor onu desen üzerine sıkıyorsun 15-20 dk sonra deseni kaldırıyorsun harika bir görüntü ortaya çıkıyor. Çizime şablona gerek yok. Parmaklardan başlayan bileğe kadar devam eden örüntü şekilde desenlere bayılıyorum. Görüntüsü çok hoş oluyor takı takmaya filan da gerek yok. Hemen size sitemizdeki hint kınası örneklerini de link olarak paylaşayım. Belki kendinize hoşunuza giden modellere rastlayabilirsiniz. Özel günlerde filan çok hoş görünüm katacaktır. İki link arka arkaya verdim hepsi de hoş değişik modeller.

Geri