Hipnoz olun Kilolardan Kurtulun

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Hipnoz olun Kilolardan Kurtulun
hipnoz olun
Bayanlar hepmizin neredeyse en büyük sorunu kilolar hatta benim bile eskiden öyleydi.Ama ben kurtuldum ,kilo vermek için basvurmadagım diyet kalmamıştı farklı farklı diyetler uyguladım ama bir tanesine rastladım gercekten zayıflatıyor. Şuan kuzenim deniyor ve gayet rahat bir şekilde kilolarından kurtuluyo sizede tavsiye ederim buyrun bakın

[FONT=verdana,geneva]Kilo sorunu, tıbbi olarak ele alınması gereken ve ehil ellerde tedaviye cevap veren bir durumdur. Şişmanlıkla ilgili her gün yeni bir diyet, hap ve benzeri önerinin piyasaya sunulduğu günümüzde, en doğru yaklaşımlardan biri yine tıptan geldi. Hipnozla zayıflama!
[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]Hipnozla tedavinin başarılı olmasının sebebi, sorunun nedenlerini bulmak değil. Amaç alışkanlıkları değiştirmek. Kötü alışkanlıkların yerine yenisini koymak, akıl gücü ile bedensel hisleri ifade etmeye yardımcı olmak ve besinlerle olan ilişkinin şeklini değiştirmek. Yani, bir nevi yeniden şartlandırmak.
[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]Televizyonlarda seyrettiğiniz hipnoz gösterileri aklınıza geldiyse, bunu unutun. İlk bakışta hipnoz seansı oldukça sade: Herhangi bir alet, büyülü sözler yok. Sadece belirli bir hisse veya noktaya odaklanmanızı sağlayan loş bir ışık ve terapistin sakin sesi var. Endişelenecek bir durum yok çünkü uyumuyorsunuz. Kontrolünüzü kaybetmiyorsunuz. Beyniniz yeni bir boyuta geçiyor ve kendinizi yeniden değerlendirebiliyorsunuz. Klinik araştırmalara göre, bu değişmiş bilinç hali, endomorfin salgılayarak, merkezi sinir sisteminde bio-kimyasal değişimler gerçekleştiriyor. Bu durum hipnozun acı üzerindeki etkisini de açıklıyor.
[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]Bu tedavinin kişiye uygun olup olmadığını anlamak için 2 seans yeterli oluyor. Eğer tedaviye uygunsanız, sorunu çözmek için5-6 seans yeterli oluyor. Evde kendinize uygulayacağınız kısa hipnoz ödevleri ve kendinizi zayıf hissettiğinizde kliniğe gelmeniz öneriliyor. Ancak bu uygulamanın sadece konusunda uzman doktorlar tarafından yapıldığını unutamayın.
[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]Kendi kendinize yapabileceğiniz birkaç egzersiz ise şunlar:

• Karnınız doyduktan sonra yemek yemeyi durdurmak için, mide girişinizi kapatan bir mandal hayal edin.
• Vücudunuzu içinden elbiseler taşan bir dolap olarak hayal edin. Amaç dolaba güzel giysiler koyarak, kapısını kolayca kapatabilmek.
• Kendinize durum geçiştiren bir cümle bulun. Örneğin pastane, mantıcı gibi dükkanların önünden geçerken, “hayır, yolumu değiştiriyorum” veya “belki yarın” gibi bir cümle bularak, zayıf anlarınızda tekrarlayın.
• Asla vazgeçemediniz yağlı ve tatlı bir besin varsa, bacak ve karın bölgenizde bu besini hayal etmeye çalışın.
[/FONT]

Cevap: Hipnoz olun Kilolardan Kurtulun

doktor ismi adresi verseydin daha iyi olurdu bizim icin sanirim..

Cevap: Hipnoz olun Kilolardan Kurtulun

Doktora gerek yokki kendi kendinede yapabilirsin sanırım yaada bir kişi yardımı ile

Geri