Hipp mama nasıl bebeğiniz seviyor mu?

G

Gizgizemm

Forum Okuru
Hipp mama nasıl bebeğiniz seviyor mu?

Hipp mama kullananlar melek kadınlar kulübü hipp mama yorumları forum'da.​

Benim bebeğim 4,5 aylık sütüm çok az gelmeye başladı aynı zamanda çalışıyorum yorgunum filan ondan mı bilmiyorum doktora gittik kilo da az alıyor bebeğim ek gıdaya gecmedik henüz ama doktor hipp mama önerdi ayına uygun olarak sizce hipp mama nasıl kullananlar varsa bilgilendirebilir mi beni? Bebeğiniz memnun mu seviyor mu? Kilo aldırıyor mu besleyici mi bu sorularıma cevap verirseniz sevinirim.

Merhabalar
Mama konusu şöyle ki aslında doktorunuz hangi mamayı önerdi ise gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz bebeğiniz de severse ne ala. Süt yetmedigi durumlarda ek gıdaya da gecilmedi ise mamalar kurtarıcı hem doktorunuzun önerdiği hem de bebeğin sevmesi de önemli tabi. Doktor önemli elbette ama size tavsiyem başka doktorlardan da fikir almaniz olacaktır. Bazı anneler kilo aldırmıyor ya da mide sorunları ortaya çıkardığı ya da gaz sorunu yaptığı gibi sorunlar yaptığı yorumları da yapılmıştır ama en doğru seçimi yine bebeğinizi gözlemleyerek siz yapacaksınız. Eğer süt yetersiz geliyorsa mecburen bu mamalardan yararlanarak bebeğinizin gelişimini destekleyebilirsiniz.

Hero baby devam sütü ile ilgili aşağıdaki linkten bilgi edinebilirsiniz. Mama araştırması içinde iseniz mutlaka inceleyin derim. "Hero baby devam sütü 1 önerir misiniz nasıl hanımlar" konumuzun linki aşağıda hero baby ile ilgili ayrıntılar yer almaktadır.

Geri