***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

canımcım 12 14 28 beklediğim bir haber var çok merak ediyorum alabilecekmiyim

alacaksın alacaksında ortada bi inatlık durumu var bak söyleyim. Sorunu açıkça sorarsan daha net cevap veririm sanıyorum. ama beklediğin haber gelecek. kıskananlar olcak. bide yengeç yada akrep burçlu biri var. kimse bu kişinin parmağı olacak bu işte.:party:

merhaba handan fal dedin vurdun beni hemen sorumu sorayim -bizim tasinma dusuncemiz var ama hep bi aksilik oluyo ve yatiyo...tasina bilecekmiyiz ....tesekkur ederim simdiden..28 olsun...

2 rakam daha eklermisin canım:angel:

Çitos 'a cevap:)
sanki bu konuda uğursuzluklar ardarda gelmiş canım. olanlar size adilde gelmiyor. satış olacak ama bu satıştan üzülenlerde sevinenlerde olacak. zaman sorarsan az daha var. 2009 ortalarına kadar beklerseniz karlı çıkabilirsiniz. öptüm:)

bende istiyorum ama iki tane:D

1. ben 4 yıllıga geçiş yapmak istiyorum olacak mı sayılar 5 2 7

2. bişey var o geri gelecekmi bana? sayılar 5 9 1

ikisinede bakarsan çok memnun olurum

sevgiler

Son düzenleme:

taşınma görünüyor size. fakat umulmadık harcamalar çıkacak. aksilikler ardarda olmuş sanki. haziran sonuna kadar yerleşmeniz olur. fakat yanınızdaki kimse cesaretsiz biri. destek olun. tabi bol keseden atmadan. gerçekleri konuşarak. hayırlısı olsun diyelim.:melek:

bende istiyorum ama iki tane:D

1. ben 4 yıllaga geçiş yapmak istiyorum olacak mı sayılar 5 2 7

2. bişey var o geri gelecekmi bana? sayılar 5 9 1

ikisinede bakarsan çok memnun olurum

sevgiler

1- zamanı var.
2- gelecek olan sevgili ise 2 nizin burcunu yaz istersen. bide senin yaptıkların onu güvensizliğe düşürmüş. olsa bile senin çok fedekar olman gerekecek. Konuşmaların çok olgunca etkileyici hatta. yanlız öyle zaman oluyorki sen kendini tanıyamıyorsun. bence kararlarındada istikrarlı olman şart canım.:melek:

Güzel paylaşımların için teşekkürler, ayağının tozuyla meleklere bakmışsın hep. Ben de ufak bir hediye vereyim dedim. +100 rep. Sevgilerle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri