1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  hiyeroglif yazı nedir

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  hiyeroglif yazı nedir arkadaşlar geçen duydum merak ettim nedir bu hiyeroglif yazı? Bir yazı stilimidir nedir yaa?
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Merhaba hiyeroglif yazı; Mısırlıların bulduğu resimli yazılardır.
   
hiyeroglif yazı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hiyeroglif yazısı

  Hiyeroglif yazısı

  Rüyada bir kitabede veya bir ki-tapta hiyeroglif yazisi görmek, bir çok meselelerinizin çözüm bekledigine ve bunlarin içinden nasil çikacaginizi düsündügünüze isarettir. Hayatinizi degistirmeden daha iktisatli bir program çizerek bu çikmazdan yavas ,yavas çikacaginiz gerektigini unutmamaniz lüzumu, bu rüyanin medlulü içinde bulunmaktadir.
 2. Yaz İndiriminden Neler Almalıyız

  Yaz İndiriminden Neler Almalıyız

  Sezon değişiyor vitrinler yeni sezon kıyafetlerle dolmaya başladı bile...Sezon sonu indirimden neler almalıyız ki bir dahaki sezon rahatlıkla kullanabilelim... Kırmızıya her zaman güvenin Geçen kış siyahla kombinlemek vardı, bu sonbahar/kış sezonunun alternatif dokuları dantel ve deriyle yorumlanacak. Tonu da daha kiremide yakın olacak. O yüzden indirimden bulursanız iyi bir kırmızı parça...
 3. Yazımı karıştırılan sözcükler nelerdir

  Yazımı karıştırılan sözcükler nelerdir

  Hangi sözcüklerin yazımı karıştırılır, yazımı karıştırılan sözcüklere anlamları ile birlikte örnekler verebilir misiniz ?
 4. Funda Özkalyoncu yazdı..ne yazdı merakedenler burayaaaaaa

  Funda Özkalyoncu yazdı..ne yazdı merakedenler burayaaaaaa

  Funda Özkalyoncu yazdıFunda Özkalyoncu: "Sibel Can,koltuk altlarını göstere göstere şarkı söylüyor. Fatih Ürek haydeee,haydeee diye şarkı söylüyor.." Önünü tutan adamlar? Sibel Can, Bülent Ersoy, Oya Aydoğan, Ahu Tuğba, Fatih Ürek ve bunun gibi adını sayamayacağım bir dolu saygın! mı saygın! ünlü Antalya’ya düğüne gitmişler. Uzak muzak dememişler,uçak falan dememişler....
 5. Yazın Ekilecek Çiçekler Nelerdir lütfen yazın

  Yazın Ekilecek Çiçekler Nelerdir lütfen yazın

  Kızlar evimin önünde küçük bir bahçem var ve ben oraya çiçek ekmek istiyorum hem şık görünsün hemde çiçeklerle uğraşırsam belki şu streslerden kurtulurum. Neyse lafı çok fazla uzatmadan sizden yaz mevsiminde ekilecek olan çiçekler hakkında bilgi rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş