Hızlı saç uzatan saç maskesi

1 hafta boyunca hergün mü yapıcaz havuclu formülü ?

karasevda bence yanılıyorsun ben denedim yumurta kokusu hiç kalmadı çünkü şanpuanla yıkadım ve faydasınıda çok gördüm saçım belime kadar indi :) ben şidettle tavsiye ederim emeğinize sağlık :)

:)

kızlar bunu denedm bugünn. faydasını gören olduysa lütfen cevap atsın :) <3

yapmaaa

ben denedim hiç bi işe yaramıyor arkadaşlar sakın yapmayın daha kötü oluyor saçlar kuruyor.

ya bende bu gün başlayacağım ama biriniz iyi değil diyor biriniz çok güzel yapıyor diyor kararsız kaldım :(

gercekdenmi ya bende cok istiyorum uzamasini siz ne kadar yaptiniz hafta 1 keremi yoksa daha fazlami nasil kulandiniz detayli yazarsaniz beni gercekden cok mutlu edersiniz simdiden tsk ederim!! :)

ben daha önce hiç denemedim ama yumurta zaten 1 tane o kadar kokusunun kalacağını düşünmüyorum

bende bir kür paylaşayım saçlarım belimde olmasına rağmen yinede uzaması için kullanıyorum çok memnunum %90 a yakın sonuç aldım ama kişiden kişiye farklılıklar olabilir.
Malzemeler:
bemiks ampul (eczanelerde satılır b vitaminidir fiyatı 4 tl)
evigen ampul( e vitaminidir fiyatı 4,5 tl)
bademyağı 6-7 tl
zeytin yağı
sinameki 2,5 tl
Hazırlanışı
1 çay bardağı su ile yaklaşık 1 tatlı kaşığı sinameki 1 dakika kadar kaynatıp süzülüyor.birer tatlı kaşığı zeytin yağı ve badem yağı benmari usulü hafif ısıtılıyor.malzemeler yeterince ılık hale geldiğinde birleştiriliyor, bemiks ve evigen ampullerden birer tane kırılıp içine ilave ediliyor.bu karışımı saçınıza masaj yoluyla veya püskürkme yoluyla uygulayabilirsiniz. eğer kokusundan rahatsız olurum diyorsanız içine 3-5 damla limon yağı damlatabilirsiniz ben öyle yapıyorum kötü kokudan eser kalmıyor.
saçınıza sürdüğünüz karışımı gece boyunca veya 4-5 saat beklettikten sonra yıkayabilirsiniz.bu kür saçı uzattığı gibi kırıkları da hafifletmektedir hiç bir yan etkisi yoktur şahsen denedim ve kullanmaya devam etmekteyim haftada bir uygulamanız yeterli olacaktır :)

Geri