Hızlı,Sağlıklı,Güvenli Ve Doğal Bronzlaşın....

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Hızlı,Sağlıklı,Güvenli Ve Doğal Bronzlaşın....
Hızlı Sağlıklı Doğal Bronzluk
Sağlıklı Ve Doğal Bronz Kremleri
Tatilde bronz olmak artık moda haline geldi..hatta öyleki kremler bile çıktı bronz olabilmek için...Ben şahsen o kadar güneş altında kömür gibi olmaya hiç gelemem diyenlerdenseniz İşte sizlere kolay ve doğal yoldan bronz olmak....


Hızlı, doğal ve güvenli bronzluk
Sağlıklı bronz bir cilt için güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan, otobronzanlar sayesinde kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Bioderma Photodermal Autobronzant

Hücresel bioprotection patenti sayesinde güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlar ve güneş kaynaklı erken yaslanmanın önlenmesine yardımcı olur. Güneşe gerek kalmaksızın eşit ve sağlıklı bronzluk sağlar.

Nuxe Soleil Prodigieux

En önemli özelligi, hızlı bronzlaştırma etkisinin yanı sıra dogal görünüm sağlaması ve nemlendirmesi. İçerigindeki Frangipani Çiçegi ile cilde sürekli nemlendirme sağlıyor. Ayrıca yüz kremi, içerigindeki yasemin çiçegi ile yaslanma karşıtı etki de sunuyor.
Nivea Sun Touch Spray Autobronzant


Bir saat içinde doğal bir bronzluk sağlar. Cilt yüzeyinde hızlı bir şekilde kurur ve eşit şekilde dağılır. Eşsiz ince yapısıyla kolayca uygulanır. Cildinizi nemlendirmek ve beslemek için E vitamini ve Macadamia yağı ile zenginleştirilmiş


Clarins Lisse Minute Autobronzant

Anında pürüzsüzlük sağlayan otobronzan... İpeksi, hafif köpük son derece kolay uygulanıyor ve cilt üzerinde kolayca eriyor. Kırışıklıklar ve özenekler hemen kaplanıyor ve hassas bir görünüme kavuşuyor.

Eau Thermal Avene Autobronzant Hydratant

Bir saat içinde güneşsiz doğal bir bronzluk sağlar ve her cilt tipine uygundur. Sakinleştirici etkisiyle tahrişe izin vermez, Avene kaplıca suyu en hassas cilt tarafından bile tolere edilir.

Lancome Flash Bronzer Dream


Lancome’un Flash Bronzer serisinin en büyük iddiası, kişinin isteğine göre bronzluğun yoğunluğunun ayarlanabilmesi. Vücudunuz için jel ve yüzünüz için süt kullanabilirsiniz. Ürünler saf E vitamini içerdiğinden yüksek oranda nemlendirme özelliğine sahip.

Estee Lauder Bronze Goddess Self Tan

Son derece doğal bir görünüm veriyor, cildi asla yormuyor ve nemlendiriyor. Dore tonlarında bronzluk isteyenler için kusursuz bir ürün.
Lancester Sun Ultra Natural Bronze Care

Tüm cilt tipleri için uygundur. Bronzluk yaratan kullanımı kolay otobronzan, 1 saatten daha az sürede koyulaşır ve etkisi günlerce devam eder. Formülü son derece incedir, bu nedenle renk yoğunluğunu artırmak için her gün yeniden deneyin.

Guerlain Terracotta Sunless Express Self Tanni

Sprey ferahlık hissi verir ve kolayca yayılır. Özellikle yüz için tavsiye edilir. Yoğun kıvamlı krem ise içindeki altın sarısı parıltılarla dikkat çekiyor. Cildinizi bronzlastırırken parıldaması ve yoğun olarak nemlendirilmesi amaçlanmış.
Caudalie Teint Divin


Bu yumuşak krem nemlendirir, cilt tonunu eşitler ve sağlıklı, ışıltılı bir renk sunar. Bitki özleri ve antioksidanlar açısından zengindir, bu özelliğiyle cildin gençligini de korur.
Biotherm Sun Ten

İçeriğindeki aktif bronzlaştırıcılar doğal görünümlü bronzlaşmayı 1 saat içerisinde sağlar. Konsantre mineral zerrecikleri ve saf termal plankton özleri içerir. 12 saat boyunca nemlenme etkisi sağlar. Hafif dokusu ve turunçgil kokusu ile tazelik hissi verir. Cilt aydınlık ve canlı görünür
 
Üst