hizmet sektöründe çalışan meleklerim lütfen yardımcı olun

arfe

Yeni Üye
Üye
hizmet sektöründe çalışan meleklerim lütfen yardımcı olun
merhaba melişler ben pazarlama öğretmenliği okuyorum ve hizmet sektöründe çalışan meleklerden anket sorularımı cevaplamalarını istiyorum. lütfen meleklerim beni anket için gezmeye terk etmeyin.

evet başlıorum :
yaşınız, hangi sektörde çalışıosunuz, bu işi kaç senedir yapıorsunuz, iyi müşteri davranış biçimi ile ilgili aklınıza gelen ilk iki özellik sizce nedir? kötü müşteri davranış biçimi ile ilgili ilk iki özellik sizce nedir?

devamıda var ama uzun biraz meleklerrim eğer bana mail adresini gnderebılcek olan varsa onlara geri kalan kısmını maille atabilirim :D ama bu sorulara cvp verirsenzde ben geri kalanını sallarım :D yardımcı olucak herkeze şimdiden çok tşk ederim

ya ergenim müşterilerle ilgilenen kişiler lazım bana müşetrilerin kötü davranışlarını konusunda bi anket

Yaşınız : 27

hangi sektörde çalışıosunuz: danışma, ziyafet satış,maç ve ziyafet org( maç ve yemek, düğün davet org. salon ve toplantı, rest ve pastane rezerve.. satışı ) benım iş cok engebeli ben anlamadım ki sana anlatayım..
bu işi kaç senedir yapıorsunuz: 2 sene şekercim
iyi müşteri davranış biçimi ile ilgili aklınıza gelen ilk iki özellik sizce nedir?
kendini bilen devamlı gelen beni tanıyan; benim demek istediğimi anlayabilecek kabiliyet ve yaşam tecrübesi olan
kötü müşteri davranış biçimi ile ilgili ilk iki özellik sizce nedir?
ısrarcı, davranış şekli bozuklukları olan, anlayışsız, her defasında inkar gelen tipler önde gelir.

Tamam mı canım yardımcı ollbildimse ne mutlu bana..

belencim çok tşk ederim vakitini ayırdın ama zamanı geçmişti senide uğraştırdım ya üzüldüm bak şimdi geçen hafta teslim ettim ödevimi:( ama çok çok tşk ederim

Geri