Hollanda saç örgüsü nasıl yapılır anlatım istiyorum

Z

Zynpkbrl

Forum Okuru
Hollanda saç örgüsü nasıl yapılır anlatım istiyorum

Hollanda örgüsü nasıl yapılır melek kadınlar kulübü Hollanda örgüsü yapılışı forumda.​

Kızım okula giderken artık saç modeli aramaktan bıktım ya saçlarını kestireceğim ya da farklı modeller bulmam gerekiyor. Sınıf arkadaşlarının anneleri çok güzel modeller yapıyormuş Bizim kız da eve gelince istiyor bari Hollanda örgüsü nasıl yapılır bunu öğreneyim de arada yaparım.

Merhabalar
Çocuklar işte gördükleri şeyleri istiyorlar. Aslında Hollanda örgüsü ve çok zor bir örgü değil izleyerek kolaylıkla yapabileceğimizi düşünüyorum ben de ikizlerime saçları uzun oldukları için arada bir yapıyorum bazen at kuyruğu bazen iki at kuyruğu bazen balık sırtı örgüsü bazen Hollanda örgüsü. Yani gerçekten kolay bir örgü izlediğinizde gerçekten nasıl olduğunu anlayabilirsiniz mantığını.

Dilerseniz aşağıdaki videonun ayrıntılı Hollanda örgüsü nasıl yapılır öğrenebilirsiniz normalde balıksırtı mı düz örgü ile ödersiniz ama Hollanda örgüsü ters örgü diye de geçer yani tersten yaparsınız videoyu izlediğinizde daha iyi anlayacaksınız.

images (4).jpeg

Okulda yapılabilecek saç modelleri aşağıdaki linkte yer almakta dilerseniz "kolay okul saçları yapımı videolu anlatım" linkimizi inceleyebilirsiniz.

Geri