Hormontesti yaptırıp testesteron hormonu yüksek çıkanlar bakabilir mi ?

Htcyvz

Yeni Üye
Üye
Hormontesti yaptırıp testesteron hormonu yüksek çıkanlar bakabilir mi ?
Merhabalar Ben bekarım 20 yasimdym adet düzensizliği vardı doktora gittim hormon testi yaptı testesteron hormonu normal değeri 1.97 iken benim 2.87 çıktı biraz yüksek dedi ve bana Cyclo prognova ilacını verdi normalde herkes beyaz tarafı bitip kahve rengi tarafını bitirip adet olmasini bekliyor benim ise 5 tane beyaz yuttum daha yeni başladım yani ama adet olmaya başladım beyazn 5 cisinde ama aşırı sancılı adet yaşıyorum normalde bnde baya büyük pıhtı gelirdi onu içimden attım mı sancim olmazdı ama şuan pıhtı gelmiyor çok sancilaniyorum sizce normal midir acaba ilacı bıraksam mı yoksa devam edeyim mı karar veremedim

Selamlar,

Kullandığınız ilacı kesinlikle doktor gözetiminde alın. Zaten yazdıklarınıza baktığımızda ilacı yeni aldığınız anlaşılıyor. Bu ilacı yine doktorunuzun dediği tarih aralıklarında kullanın lütfen. Kesinlikle kendi kafanıza göre vazgeçme ya da bırakma yapmayın. Hekiminiz ile görüşerek onun ilaca devam mı yok sa bırakmanız gerektiği hususundaki isteklerini göz ardı etmeyin.

Geçmiş olsun, aramıza hoş geldiniz.

Teşekkür ederim doktorum hiç bir bilgi vermedi nezmn nasıl kullancgm hakkında sadece kulllan bunu adetinin 3 gunu gel dedi ama herkes hap temelli bittikten sonra oluyor ama BN daha 5 ciyi yuttuktan sonra oldum. Acaba bı sknti olur dye korkuyorum doktorum bde 1 ay sonra adet olunca gel dedi smdi gidemiyorum da hoşbuldum bu arada

selam tedavinin ilk günlerinde beyaz olan taraf yutuluyor bildiğim kadarıyla sonra kahverengi olanlar. kahverengi olan bittikten bir kaç gün sonra adet başlıyor. Senin ara kanama olmuş durumunu doktorunla konuşman en doğrusu

Geri