Hoş geldin bebeğim

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Hoş geldin bebeğim
hoşgeldin bebeğim hoşgeldin bebeğim sözleri Merhaba bebeğim.Bugün senin geliş haberini öğrendim.Ne hissedeceğimi bilemedim.Öyle garip bir duygu ki.Elim ayağım birbirine dolaştı karmakarışık duygular içersindeyim.8-9 ay sonra sen geleceksin yani Allah nasip ederse ve inşallah bizim sıkıntılarımız dertlerimiz o zamana kadar bitmiş olacak.Çünkü sıkıntılarımızı sana aksittirmek gibi bir hakkımız yok.Seni şimdiden çok ama çok seviyorum.İçimde bir parça olman benim olman ben olman öyle tuhaf güzel bir duygu ki anlatamam sana.Daha kız mısın erkek misin o bile belli değil ama her ne olursan ol benim herşeyim bitanemsin.....

Cevap: Hoş geldin bebeğim
Ne güzel bir haber :) Anne adayımızı tebrik ediyorum öncelikle, bu güzel haberden sonra sıkıntıların da kolaylıkla çözüleceğine inanıyorum. Her şeyin hayırlısı olsun, meleğine en kısa sürede kavuşman ve hep birlikte mutlu olmanız dileğiyle... :)

Sevgilerimle...

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Ne güzel bir haber :) Anne adayımızı tebrik ediyorum öncelikle, bu güzel haberden sonra sıkıntıların da kolaylıkla çözüleceğine inanıyorum. Her şeyin hayırlısı olsun, meleğine en kısa sürede kavuşman ve hep birlikte mutlu olmanız dileğiyle... :)

Sevgilerimle...
Bu güzel dilekleriniz için teşekkür ederim adminim inşallah dediğiniz gibi olur ben de öyle umuyor ve diliyorum...

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Ya canım benim çok sevindim ya çok mutlu oldum.İnan ne diyeceğimi bilemiyorum inşallah sağlıklı bir şekilde alırsın bebeğini kucağına.Rabbim size bu mucizeyi nasip ettiği için çok şanslısın canım benim.Darısı olmayanların başına rabbimin izniyle.

Bu çok güzel bir haber:):)

İLK PATİKLERİ BENDEN:)

< Konu Resmi..>

Cevap: Hoş geldin bebeğim Ay canim benim :) Cok sevindim sizin adiniza. Iste canim okadar sIkintin varken, yüce rabbimin isik olarak gönderdigine bak :) Insallah hersey düzelir artik canim :)

ALlah insallah kazasiz belasiz tasimayi, dünyaya getirmeyi ve büyütmeyi nasip eder :)

Kendine cok cok cok iyi bak canim benim :)

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Cevap: Hoş geldin bebeğim Ben de öyle düşünüyorum canlarım her şeyde bir hayır var hele böyle bir şey Rabbim 7 ay vermedi şimdi verdiyse demekki bi şeylere vesile olsun diye verdi.Daha şimdiden ağrı yapıyor velet :))

يeKe®îм yönetime hoş geldin hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hoş geldim mi acaba? :) Hoş geldim mi acaba? :)
Merhaba Bayanlar, Ben Senem.. İstanbul' da yaşıyorum.. Ev hanımıyım.. Eğlenceli, öğretici bir forum olduğunu düşündüğüm için üye oldum.. Umarım güzel vakit geçiririz..
İlk Merhaba 16
Gelin Adaylarımız İçin Hoş Tırnak Tasarım Önerileri.... Gelin Adaylarımız İçin Hoş Tırnak Tasarım Önerileri....
Tırnak Tasarım Modelleri Gelinler İçin Tırnak Tasarımları Gelinler için tırnak tasarımı önerileri Tek taşımızı ve alyansımızı gururla sergileyeceğimiz ellerimizi en iyi nasıl hazırlarız? Düğün günümüz belki hayatımızda hiç...
Moda Güncel 0
Birbirinden Hoş Gelinlik Modellerinden Meleklerimiz İçin Seçtiklerimiz Birbirinden Hoş Gelinlik Modellerinden Meleklerimiz İçin Seçtiklerimiz
Gelinlik Resmi Gelinlik Resimleri Sevgili gelin adayı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, düğün hazırlıklarının en heyecanlı bölümü elbette ki gelinlik seçimidir. Gelin adayları büyük bir keyif ve heyecanla seçecekleri...
Ben Evleniyorum:)) 0
Bebişlerimize hoş geldin hediyesi Bebişlerimize hoş geldin hediyesi
Bebek şekerleri modelleri.Bazen hiç olmadık zaman da girerler hayatımıza bazende yıllarca özlemle bekleriz bebeklerimizi kucağımıza almayı daha doğmadan hayatımızın birer parçası olurlar kalp atışlarını dinleriz heyecanla onlara bişey...
Bebek & Çocuk Modası 2
يeKe®îм yönetime hoş geldin يeKe®îм yönetime hoş geldin
يeKe®îм arkadaşımıza D.Mod yetkisi verilmiştir.Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.
Admin ve Mod Odası 13