Hoşgeldın bebeğimmm

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
Hoşgeldın bebeğimmm
Hoşgeldın bebegim
Hoşgeldin........
Seni beklemek okadar zorduki.
Sana kavuştum sonunda.
Hoşgeldın bebegım.

bugün çok şey anlatır gibisin.
sıcaklığını hissediyorum.
SEN İÇİME DÜŞTÜĞÜN AN BEN BEN OLDUM.
SEN İÇİME DÜŞTÜĞÜN AN YENİDEN DOĞDUM BEN
SEN İÇİME DÜŞTÜĞÜN AN BEN VE BABAN BİZ OLDUK….
VE SEN BU DÜNYAYA GÖZLERİNİ AÇTIĞINDA İŞTE O ZAMAN BİZ GERÇEK AİLE OLACAĞIZ.
İŞTE O ZAMAN SEN BEN VE BABAN HEP BİZ OLACAĞIZ.

çok hoş bir yazı... İstanbul seyahatimdede yiyenimin hamile oldugunu ogrendim ilk ben öğrendim) çinkü testi ben yaptım ve müjdeli haberi ben onlara verdim.. teyzzeydim şimdide koca teyze olacam inşallah... gerçi bunu bir ben bir yiyenim bir kuzenim yiyenimin eşi :D biliyorr... içim içime sığmıyor çok heycanlıyım şimdiden ne yapsam diye dusunuyorum sanki kendi bebeğimmiş gibi.. konudan azck sapmış olaraktan çok sevinçliyim...

teşekkurler cnm ..yorumun icin ınan benımde icim icime sıgmıyo hala gözlerımden yaşlar akıyo..buna en cok sewınen benım gıbı oglum olucak okuldan geldıkten sonra söylucem..tabıkı eşimede süpriz yapıcam...

ewet cnm 2 ci şaşırdın dımı sankı ılk mış gıbı sewındım..8 sene aradan sonra oldugu ıcın cok mutluyum bu benım başima gelen en guzel 2ci bebegımmmm..

Bu güzel haberi çhatboxdan ilk duyanlardan biri olarak, bende hoş geldin bebek, sefalar getirdin diyorum :)

Umarım ki bebeğin sana, eşine ve tüm sevdiklerine hayırlı uğurlu olur, kısmetiyle, bereketiyle gelir. :) Bebeğinle birlikte tüm sevdiklerinle nice sağlıklı, güzel ve mutlu seneler diliyorum size :)

ALLAH evlat isteyen tüm çiftlere bu mutluluğu nasip etsin diyorum :)

Hoş geldin aşk meleğinin bebeği, küçük aşk meleği :) Dilerim ki huzur dolu, barış dolu, mutluluk ve sağlık dolu bir hayat seni bekliyor olur :) Anne, babana, sevdiklerine ve tüm dünyaya uğurlu gelirsin inşallah :)

Anam inanmıyorum bebekmi geliyor anam allah sana bağışlasın çok sevindim(gerçek ben nıye bu kadar sevındım)...
ALLAH seni ve aileni hep mutlu etsin yeni gelicek bebişide size bağışlasın mutluluğunuzu daim ve hiç bitmez etsin...

Geri