Hoslandigim bir çocuk var kendime nasıl aşık ederim neler yapabilirim?

• Konbuyu başlatan Herşeyimsennn
  • Başlangıç tarihi
H

Herşeyimsennn

Forum Okuru
Hoslandigim bir çocuk var kendime nasıl aşık ederim neler yapabilirim?

Hoşlandığım çocuğu kendime nasıl aşık ederim melek kadınlar kulübü hoşlandığım erkeği nasıl kendime aşık ederim forum'da.​

Kızlar birinden çok hoslaniyorum ama kendisi bana birşeyler hissetmiyor galiba ben çok aşığım ama nasıl kendime cekebilirim onu? Hoşlandığım erkeği nasıl kendime aşık ederim? Neler yapmam gerekiyor ama onu urkutmek de istemiyorum yani eğer bana karşı negatif bir şey hissederse tamamen kaybetmek beni yıkar. Etkili şeyler yapmam gerekiyor ama ne yapmalıyım bilmiyorum fikirlerinize ihtiyacım var. Bana sırılsıklam aşık olsun istiyorum yaa lutfennn.

Merhabalar
Aşk güzel şey vesselam ama bir de sevmek sevilmek meselesi var ya işte aşkın en güzel tarafı da budur herhalde. Ama ya sevdiğiniz kişi sizi sevmiyorsa ya da sizi fark etmiyorsa bu durumda ne yapabilirsiniz hoşlandığınız birini etkilemenin yolları nelerdir size birkaç tüyo verelim. Öncelikle şu konudan bahsetmek istiyorum kadınlar ne kadar ayrıntıcı ise erkekler ayrıntıya dikkat etmezler yani sizin saçınıza gözünüze görüntünüze anında aşık olabilirler eğer aşık etmek istediğiniz bir erkekse aslında işiniz kolay. Ama bunun yanında eğer sizi fark etmiyorsa kendinizi fark ettirmeniz gerekiyor bunu da bazı şeyler yaparak kendinizi fark ettirmeyi başarabilirsiniz. Örneğin öncelikle kendinize güvenmelisiniz bakımlı olmalısınız görünümünüze özen göstermelisiniz. Onu gördüğünüzde eğer onu tanıyorsanız tanışıyor sanız tatlı bir gülümsemeyle selam verebilirsiniz. Erkekler kızların hoş görülmesinden neşeli ve pozitif enerjili olmasından hoşlanır o zaman biraz neşeli biraz pozitivenerji l biraz sevimli ılımlı huzur veren bir insan olmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca erkekler çok konuşan kızlardan hoşlanmazlar az konuşun öz konuşun hırçın olmayın daha çok ılımlı olmaya tatlı huylu olun. Sık sık onunla gülümseyerek tatlı tatlı gülerek göz teması kurmaya çalışın emin olun karşınızdaki erkek sizi fark etmeye başlayacaktır. Peki ya "sevdiğim kızı kendime nasıl aşık ederim" konusunu merak edende vardır herhalde aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

Geri