Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Hotmailden Gmaile Yönlendirme resimli anlatım

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Hotmailden Gmaile Yönlendirme nasıl oluyor Hotmailden Gmaile Yönlendirmek için
  Gmail hesabınızda Hotmail’ı Aktifleştirmek
  Hotmail mailleri Gmaile yönlendirme


  Merhaba Sevgili Melek'ler, uzun bir aradan sonra sizlere bu yazımda Hotmailden Gmaile Yönlendirme nasıl oluyor anlatacağım ve daha da iyi anlamınz için Hotmailden Gmaile Yönlendirme resimli anlatım yapacağım :) İlgili tüm arkadaşları bu yazımıza dav et ediyorum.


  < Konu Resmi..>  Hotmail maillerinizi Gmaile Yönlendirme için Ayarlar,Hesaplar ve İçe Aktarma İşlemi POP3 kullanarak postaları kontrol et şeklinde yönlendirmenizi yapabilirsiniz.


  < Konu Resmi..>
  Daha Detaylı olarak anlatırsak;

  Ayarlar bağlantısını tıklayın.Hesaplar ve İçe Aktarma sekmesinde, Posta ve kişileri içe aktar düğmesini tıklayın.Açılan yeni pencereye, içinden kişileri almak istediğiniz hesabın e-posta adresini girin. Devam'ı tıklayın.Diğer e-posta hesabınızın şifresini girin ve Devam'ı tıklayın.

  İlgili tüm işaret kutularını seçin:

  Kişileri içe aktarmayı seçerseniz, eski hesabınızdaki kişiler listenizde bulunan bilgiler, Gmail'de Kişiler bölümüne aktarılır.

  Posta içe aktar işaret kutusunu seçerseniz, o hesaptaki mevcut iletileriniz Gmail gelen kutunuza aktarılır.
  İsterseniz, gelecek 30 gün boyunca eski hesabınıza gönderilecek iletilerin Gmail hesabınıza aktarılması için Yeni postaları içe aktar işaret kutusunu da seçebilirsiniz.

  Bu iletiler, diğer hesabınıza gönderildikten hemen sonra Gmail'de görünmez ancak bu durumun bir veya iki gün içinde güncellenmesi gerekir.

  Son olarak, içe aktarılan iletilerinizin diğer hesabınıza gönderildiğini göstermek için otomatik olarak bir etiket uygulayabilirsiniz.

  İçe Aktarmayı Başlat 'ı tıklayın.

  İçe aktarma işlemi Ayarlar sayfasından çıksanız veya Gmail oturumunu kapatsanız dahi devam eder.Kişileriniz ve/veya iletileriniz içe aktarılacaktır. İçe aktarılan iletilerinizin görünmesi 24 ile 48 saat arasında sürebilir; bu nedenle Tamam'ı tıklar tıklamaz iletilerinizi göremezseniz endişelenmeyin. Ayarlar sayfasında Hesaplar ve İçe Aktarma sekmesini tıklayarak içe aktarma durumunuzu denetleyebilirsiniz.

  İçe aktarma işlemi tamamlandıktan sonra, gelen kutunuzun en üst kısmında bir onay iletisi görürsünüz.


   
Hotmailden Gmaile Yönlendirme resimli anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Resİmlİ Namaz Anlatimi

  Resİmlİ Namaz Anlatimi

  namaz anlatımı resimli namaz anlatımı RESİMLİ NAMAZ ANLATIMI SABAH NAMAZI ÖĞLE NAMAZI İKİNDİ NAMAZI YATSI NAMAZI UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR. Allah’A (CC) EMANET OLUN. SABAH NAMAZI ÖĞLE NAMAZI İKİNDİ NAMAZI YATSI NAMAZI UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR. Allah’A (CC) EMANET OLUN.
 2. İsim ve Soyisimden MSN, Hotmail, vd. adresi bulun resimli anlatım

  İsim ve Soyisimden MSN, Hotmail, vd. adresi bulun resimli anlatım

  hotmail isimleri msn adres isimleri en güzel msn adresleri güzel adresleri hotmail Programı resimLerLe anlatmaya çaLıştım isim ve soyisim bilgilerini girip uzantısını (aaa_bbb@msn,hotmail vs) seçip search (arama) tuşuna basıp aratıyoruz ve sonuçlar karşımıza çıkıyor resimleri incelersiniz de daha rahat anlayabilirsiniz zaten... Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın...
 3. virüsün resimli anlatımı

  virüsün resimli anlatımı

  Şimdi bir virüsün anatomisin şekil üzerinde inceleyelim. Yukarıdaki şekilde bir virüsün yalın bir şekilde şematize edilmiş resmi gerçeğiyle karşılaştırmalı olarak görülmektedir. Head yani baş bölgesi, karmaşık yapılı proteinlerden oluşmaktadır.Bu protein kılıfın içerisinde ise virüse ait RNA (bazen DNA olabilir) molekül zinciri bulunmakadır. İngilizce " Neck " adı verilen bölge...
 4. Fizyognomi, resimli anlatim

  Fizyognomi, resimli anlatim

  insan tiplerine göre kişilik özellikleri fizyognomi ten rengine göre saç rengi belirleme bebeğin göz rengini belirleme burun tipleri Fizyognomi Nedir? "Fizyognomi" terimi, Yunanca physis-doğa ve gnomon-yorum kelimelerinin birleşimidir. Giovanni Battista Della Porta (1535-1615)´ya göre gnomon, aynı zamanda yasa, kural anlamına gelmektedir; yani, fizyognomi "doğa yasası"...
 5. Hotmail Şifre Değiştirme Resimli Anlatım

  Hotmail Şifre Değiştirme Resimli Anlatım

  Hotmail Şifre Değiştirme Resimli Anlatım Selam arkadaşlar bana Hotmail Şifre Değiştirmeyi Resimli Anlatımla gösterirmisiniz lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş